7 Mart Kadirli’nin Kurtuluşunun 92. Yılı

05 03 2012 20:14 tarihinde, Gündem kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 6924 kez okundu

7 mart Kadirli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yılı. Şanlı tarihin unutulmaz mücadelelerinden birine şahit olan Kadirli’de kurtuluş etkinlikleri kapsamında bir dizi açılış gerçekleştirilecek.

7 Mart’ta 7 açılış gerçekleştirilecek.

Selçuklu mimarisi ve Kadirli’nin motifleri işli olan kent kapısı, gıda bankası ve sosyal market, Çanakkale ruhunu ve simgelerini barındıran Çanakkale Caddesinin açılışı, yeni hastane yolunu Osmaniye yoluna bağlayan köprü açılışı, Engelli Evi Açılış, Mustafa Konaklı İlköğretim Okulu içerisine yapmış olduğumuz Halı Saha, Cengiz Topal Mahallesi’nde park açılışı yapılacak.

Kadirli ve Ülkemizin dört bir yanında vatanı için şehit düşen askerlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi saygıyla selamlıyoruz.

Devamı..


Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.


Sayfa 1 Sayfa 2

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...