7 Mart Kadirli’nin Kurtuluşunun 92. Yılı

05 03 2012 20:14 tarihinde, Gündem kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 7914 kez okundu

7 mart Kadirli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yılı. Şanlı tarihin unutulmaz mücadelelerinden birine şahit olan Kadirli’de kurtuluş etkinlikleri kapsamında bir dizi açılış gerçekleştirilecek.

7 Mart’ta 7 açılış gerçekleştirilecek.

Selçuklu mimarisi ve Kadirli’nin motifleri işli olan kent kapısı, gıda bankası ve sosyal market, Çanakkale ruhunu ve simgelerini barındıran Çanakkale Caddesinin açılışı, yeni hastane yolunu Osmaniye yoluna bağlayan köprü açılışı, Engelli Evi Açılış, Mustafa Konaklı İlköğretim Okulu içerisine yapmış olduğumuz Halı Saha, Cengiz Topal Mahallesi’nde park açılışı yapılacak.

Kadirli ve Ülkemizin dört bir yanında vatanı için şehit düşen askerlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi saygıyla selamlıyoruz.

Devamı..


Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.


Sayfa 1 Sayfa 2

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Yazının altına not düştüm kaldırıldığında
 • Anonim yorumcu

  eklentinizi güncelleyin.
 • Anonim yorumcu

  Bu özellik twitterdan kaldırılmış. Link kırık ve mevcut profilimdeki mesaj butonu ve saatler kaldırılmış..
 • Anonim Misafir

  takip işlem sırasına alıyor fakat başlamıyor hocam çözümü nedir acaba
 • Anonim Misafir

  Merhaba, bu islemi yapmam icin oncelikle tarayicidan instagram sifremi girmem mi gerekiyor.Cunku beni engelleyen birini benimde engelleyebilmem icin login olup engelle butonuna basmam gerekmiyor mu?