AB’nin Hibe Desteğiyle Kurs!

09 01 2012 07:37 tarihinde, Sağlık kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2983 kez okundu

gaziantepgundem.com’un 11 Ocak 2011 tarihli haberinde Diplomalıların canını sıkacak bir haber yer aldı. Avrupa Birliğinin hibe desteğiyle dört ilde 11 haftada tıbbi sekreter yetiştirildi.

 

A.A kaynaklı haberde ayrıca kursiyerlerin kurs bitiminde ne kadar deneyimli ve bilgili olacakları da şu sözlerle açıklanıyor: “11 hafta sürecek, Teorik eğitimler alacak, sonra da staj yapacak gençler, özel sağlık kuruluşlarında hizmet verebilecek donanıma ve yetkinliğe sahip olacak.”

 

Akla gelen ilk soru şu: 11 haftada tıbbi sekreter yetişiyorsa üniversitelerde her gün neden kontenjan arttırılıyor ve iki yıl çaba harcanıyor? Cevabını hepimiz biliyoruz. Yorum da sizin.

 

Bahsi geçen haber

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...