AB’nin Hibe Desteğiyle Kurs!

09 01 2012 07:37 tarihinde, Sağlık kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3230 kez okundu

gaziantepgundem.com’un 11 Ocak 2011 tarihli haberinde Diplomalıların canını sıkacak bir haber yer aldı. Avrupa Birliğinin hibe desteğiyle dört ilde 11 haftada tıbbi sekreter yetiştirildi.

 

A.A kaynaklı haberde ayrıca kursiyerlerin kurs bitiminde ne kadar deneyimli ve bilgili olacakları da şu sözlerle açıklanıyor: “11 hafta sürecek, Teorik eğitimler alacak, sonra da staj yapacak gençler, özel sağlık kuruluşlarında hizmet verebilecek donanıma ve yetkinliğe sahip olacak.”

 

Akla gelen ilk soru şu: 11 haftada tıbbi sekreter yetişiyorsa üniversitelerde her gün neden kontenjan arttırılıyor ve iki yıl çaba harcanıyor? Cevabını hepimiz biliyoruz. Yorum da sizin.

 

Bahsi geçen haber

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Anonim Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Anonim Nebi Garcı

  E-posta gönderildi