Bedava mesaj programı

13 12 2011 21:57 tarihinde, Mobil Araçlar kategorisinde yazıldı. 5 yorum yapıldı, 6806 kez okundu

Bir çok kez başınıza gelmiştir, mesaj hakkınız biter, kontörünüz olmaz mesaj atacak de-link ararsınız 🙂 alın size link 🙂 İndireceğiniz program küçük boyutta ama yaptığı iş büyük. Türkçe karakter yazmiyorsunuz aksi halde göndermez.  Mesaj gondermek istediğiniz numarayı başında iki tane sıfır koyarak gönderiyorsunuz.

Ör: 00905xx xxx xx xx şeklinde. iki tane sıfır artı demektir. +9 da ülkemizin kodu. Bazen sunucu hatalarından ötürü mesajınız gitmeye bilir. Önce kendi telefonunuza mesaj atarak deneyebilirsiniz. Mesajınız ülkemize ait olamayan bir numaradan gönderilecek.

Yani kimse sizin gönderdiğinizi bilemez o yüzden isminizi mesaj metni içerisine yazmayı unutmayın. Diğer yandan 160 karakter sınırını aştığınızda programın alt kısmında uyarı metni olarak “mesajınız iletilmeyecektir” yazısını görürsünüz. 160 karaketeri aşmamalısınız. Diyorsunuz ki bu kadar ayrıntı felan uğraşamam.:) bedava hiç yoktan iyidir..:)

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 5 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Çalışmıyor 🙂 Denendi 🙂

  • Yazıyı 13 Aralık 2011 de yazmışım. Yani o tarihte çalışıyordu. Zaten bedava servisler genelde uzun ömürlü olmuyor. Bu program büyük ihtimal bir siteden veri alıp gönderiyor o yüzden sunucu giderse program da gidiyor. Yapacak bir şey yok 🙂

 2. Valla hocam görmedim ne zaman paylaştığınızı 🙂 Sadece twitter hesabınızda gördüm direk indirdim sonra yorum attım 🙂

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Çağlar Salkım Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Çağlar Salkım Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Çağlar Salkım Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Çağlar Salkım @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Çağlar Salkım Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.