Bedava mesaj programı

13 12 2011 21:57 tarihinde, Mobil Araçlar kategorisinde yazıldı. 5 yorum yapıldı, 7379 kez okundu

Bir çok kez başınıza gelmiştir, mesaj hakkınız biter, kontörünüz olmaz mesaj atacak de-link ararsınız 🙂 alın size link 🙂 İndireceğiniz program küçük boyutta ama yaptığı iş büyük. Türkçe karakter yazmiyorsunuz aksi halde göndermez.  Mesaj gondermek istediğiniz numarayı başında iki tane sıfır koyarak gönderiyorsunuz.

Ör: 00905xx xxx xx xx şeklinde. iki tane sıfır artı demektir. +9 da ülkemizin kodu. Bazen sunucu hatalarından ötürü mesajınız gitmeye bilir. Önce kendi telefonunuza mesaj atarak deneyebilirsiniz. Mesajınız ülkemize ait olamayan bir numaradan gönderilecek.

Yani kimse sizin gönderdiğinizi bilemez o yüzden isminizi mesaj metni içerisine yazmayı unutmayın. Diğer yandan 160 karakter sınırını aştığınızda programın alt kısmında uyarı metni olarak “mesajınız iletilmeyecektir” yazısını görürsünüz. 160 karaketeri aşmamalısınız. Diyorsunuz ki bu kadar ayrıntı felan uğraşamam.:) bedava hiç yoktan iyidir..:)

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 5 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Çalışmıyor 🙂 Denendi 🙂

  • Yazıyı 13 Aralık 2011 de yazmışım. Yani o tarihte çalışıyordu. Zaten bedava servisler genelde uzun ömürlü olmuyor. Bu program büyük ihtimal bir siteden veri alıp gönderiyor o yüzden sunucu giderse program da gidiyor. Yapacak bir şey yok 🙂

 2. Valla hocam görmedim ne zaman paylaştığınızı 🙂 Sadece twitter hesabınızda gördüm direk indirdim sonra yorum attım 🙂

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Çağlar Salkım Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • Çağlar Salkım Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • Çağlar Salkım Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Çağlar Salkım Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Çağlar Salkım Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.