Bir E-mail Adresinin Kime Ait Olduğunu Öğrenme

15 03 2014 20:12 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 33398 kez okundu

Dünyanın en meraklı canlıları olarak her şeyi merak etme özelliğimiz bizi sürekli arayışa zorlamıştır.

Bir e-posta adresinin kime ait olduğunu merak eden tek kişi ben olmadığım kanaatinde olduğum için sizlerin de merakını gidermek adına bir yazı yazmaya karar verdim.

Sonuç olarak araştırdım ve bir eklenti buldum. Bu eklenti öncelikle ne işe yarıyor ondan bahsedeyim izninizle.

Eklenti sayesinde tarayıcınızda (Google Chrome) bir e-posta adresi üzerine geldiğinizde o adresin bağlı olduğu tüm sosyal medya hesaplarını ve ayrıntılı bilgileri içeren bir pencere sizin için ekranın üst kısmında açılıyor.

Eklentinin aktif olması için kayıt gerekiyor. Kayıt tamamen ücretsiz ve buradan sağ alt kısımdan öncelikle bir e-posta adresi ve şifre belirleyerek kayıt olun. Eğer e-posta adresimi her yere vermek istemem derseniz 10 dakikalık bir e-posta adresi de buradan alabilirsiniz.

vibe

Kayıt olunca aktivasyon için e-posta adresinize bağlantı gelecektir. Bağlantıdan aktif ettikten sonra şuradan Chrome tarayıcınız için Vibe eklentisini eklentiyi indirin.

Eklentiyi kurduğunuzda tarayıcınızın sağ üst kısmında bir ikon göreceksiniz. Ona tıklayın ve belirlediğiniz e-posta adresi ve şifre ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra artık tarayıcınızdaki bir e-posta adresi üzerine geldiğinizde orada bir ikon çıkacak ve biraz beklediğinizde üst kısımda e-posta adresinin bağlı olduğu sosyal medya bağlantıları ve diğer bilgilerin yer aldığı pencere açılacaktır.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...