Bırakın Dosyanızı O Yüklesin

04 03 2012 09:38 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3029 kez okundu

İnternette dosya linki paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Hatta, acaba dosyayı hangi siteye yüklesem diye düşünüyor da olabilirsiniz. Dert etmeyim. Siz http://www.tekdosya.com a yükleyin o sizin istediğiniz upload sitelerine yüklesin.

Bu kadar mı? diye düşünmeyin tekrar siteye girmek istemezsiniz belki diye bir kolaylık daha düşünmüşler. E-posta adresinizi yazıyorsunuz dosyanızı yüklediklerinde size indirme linklerini gönderiyorlar.

Sonra size de Ctrl+c  ve ctrl+v yapmak kalıyor.

Oooo süpermiş! hemen yer imlerine akleyeyim diye düşünüyorsanız yalnız kalmasın, beraberinde şu konuya bir bakın eklemek istediğiniz bir site daha olacaktır..

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Merhaba, bu islemi yapmam icin oncelikle tarayicidan instagram sifremi girmem mi gerekiyor.Cunku beni engelleyen birini benimde engelleyebilmem icin login olup engelle butonuna basmam gerekmiyor mu?
 • Anonim Misafir

  Eklenti gayet iyi kullanışlı, birde instagramın takip limitlerini spam olarak göreceği durumları bildirse çok güzel olur örneğin günlük "500 kişiden fazlasını takip ederseniz bu spam sayılır" gibi..
 • Anonim edman

  Beğeni ve yorum seçeneği çalışmıyor nedense. İşlem sırasına alındı diyor ama işlem yapmıyor. Çözümü nedir?
 • Anonim Misafir

  yeni gelen takipçilere otamatik dm özelliği gelecek mi böyle bir çalışma var mı teşekkürler
 • Anonim Misafir

  Teşekkür ederim. Dediğiniz linkten kontrol etmiştim. Görünmüyor. Bu durumda engelleyememiş mi oluyorum?