Cep Telefonunuz İçin Gelişmiş Tuş Kilidi

10 11 2012 16:37 tarihinde, Uygulamalar kategorisinde yazıldı. 3 yorum yapıldı, 6379 kez okundu

Ülkemizde Tansu Çiller ile başlayan cep telefonu kullanımı artık o kadar yaygınlaştı ki ağzında emzik elinde telefon bebekler göreceğimiz günler çok yakın. Kimin eli kimin cebinde diye bir tabir vardır hani, kimin telefonu kimin elinde bazen belli olmuyor açıkçası.

 

Gizlik diye bir şey vardır vazgeçilmeyen. Bazen meraklı arkadaşlarınız ya da çocuklarınız kardeşleriniz telefonunuzun girilmedik yerini bırakmıyor adeta. Güvenliğiniz ve gizliliğiniz için bir şey yapmak ister misiniz peki?

 

Smart Settings gelişmiş bir menü ve tuş kilidi programıdır. Bilgisayarınızdaki başlat menüsü gibi menü ekleyip yönetmenizi ve dilediğiniz uygulamaları eklemenizi sağlar. Tuş kilidi için telefonunuzun ekranına istediğiniz uyarıyı yazabilirsiniz. Mesela tuş açmak için bir tuşa basıldığında karşısına “parmak izi doğrulanamadı” gibi bir uyarı çıkan insan için oldukça ikna edici bir özellik.

 

Tuş kilit süresini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Menüde gezerken belirli bir saniye işlem yapılmadığında dilerseniz tuşları otomatik kilitleyebilirsiniz. Standart kilit açma tuşlarını devre dışı bırakabilir ve istediğiniz tuşlara atayabilirsiniz.

 

Programı indirebileceğiniz bağlantılar:

 S60v2

 S60 v3 – v5

 S^3

Bu s60 falan neyin nesi diyenler buradan listeye gözatabilirler

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 3 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Teşekkürler güzel paylaşım.

 2. aysegul.akyzaysegul.akyz

  Güzel olmuş 🙂

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • aysegul.akyz Nebi Garcı

  Tampermonkey kurulumu için ingilizce bilmenize gerek yok. Mevcur şartlarda eklentiyi kurabiliyor olmanız lazım.
 • aysegul.akyz bayram

  ingilizcem yok bu yüzden tampermonkey i kuramadım yardımcı olur musunuz.
 • aysegul.akyz Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • aysegul.akyz Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • aysegul.akyz Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.