Cep Telefonunuz İçin Gelişmiş Tuş Kilidi

10 11 2012 16:37 tarihinde, Uygulamalar kategorisinde yazıldı. 3 yorum yapıldı, 6574 kez okundu

Ülkemizde Tansu Çiller ile başlayan cep telefonu kullanımı artık o kadar yaygınlaştı ki ağzında emzik elinde telefon bebekler göreceğimiz günler çok yakın. Kimin eli kimin cebinde diye bir tabir vardır hani, kimin telefonu kimin elinde bazen belli olmuyor açıkçası.

 

Gizlik diye bir şey vardır vazgeçilmeyen. Bazen meraklı arkadaşlarınız ya da çocuklarınız kardeşleriniz telefonunuzun girilmedik yerini bırakmıyor adeta. Güvenliğiniz ve gizliliğiniz için bir şey yapmak ister misiniz peki?

 

Smart Settings gelişmiş bir menü ve tuş kilidi programıdır. Bilgisayarınızdaki başlat menüsü gibi menü ekleyip yönetmenizi ve dilediğiniz uygulamaları eklemenizi sağlar. Tuş kilidi için telefonunuzun ekranına istediğiniz uyarıyı yazabilirsiniz. Mesela tuş açmak için bir tuşa basıldığında karşısına “parmak izi doğrulanamadı” gibi bir uyarı çıkan insan için oldukça ikna edici bir özellik.

 

Tuş kilit süresini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Menüde gezerken belirli bir saniye işlem yapılmadığında dilerseniz tuşları otomatik kilitleyebilirsiniz. Standart kilit açma tuşlarını devre dışı bırakabilir ve istediğiniz tuşlara atayabilirsiniz.

 

Programı indirebileceğiniz bağlantılar:

 S60v2

 S60 v3 – v5

 S^3

Bu s60 falan neyin nesi diyenler buradan listeye gözatabilirler

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 3 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Teşekkürler güzel paylaşım.

 2. aysegul.akyzaysegul.akyz

  Güzel olmuş 🙂

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • aysegul.akyz Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • aysegul.akyz Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • aysegul.akyz Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • aysegul.akyz Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • aysegul.akyz Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...