Chrome Eski Sürüm İndirmek Artık Çok Kolay

07 09 2014 12:20 tarihinde, Tarayıcılar kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 34889 kez okundu

Google, chrome eski sürüm İndirmek çok kolay. İndirin, yükleyin, güncellemeleri kapatın, kullanın. Eski versiyon indirmek ve yüklemek için okuyun.

Google Chrome, hızlı, sadece, kullanışlı ve en çok tercih edilen tarayıcı şüphesiz.

Google, Chrome sürümlerinin otomatik güncelleme özelliğini başlattıktan sonra eski sürüme geçmek güçleşti.

Memnun olduğunuz bir sürüm bir de bakmışsınız ki yeni bir sürüme yükseltilmiş. Bu nedenle eski sürümü yükledikten sonra yine otomatik olarak güncelleme işlemi yapılıyor. Bunu önlemek ve güncellemeyi kapatmak için sizlerle daha önce bir yazı paylaşmıştım.

Şimdi anlatacağım konunun güncelleme ile ilgili olması nedeniyle eski sürümü yüklemeden önce yukarıda verdiğim bağlantıdan güncelleme işlemini kapatmanız gerekir.

Chrome eski sürüm nasıl indiririm?

Chrome eski sürüm  indirmek için ise şu adrese gidin.

chrome eski sürüm indir

Sitede en sağda Chrome’un tüm sürümlerinin listesini göreceksiniz.

Viev More bağlantısından daha eski sürümleri de açabilirsiniz.

İndirmek istediğiniz sürümü seçtikten sonra yine sağ üst bölümden Download Latest Version butonuna tıklayıp indirebilirsiniz.

Eğer kurulum yapmak istemiyorsanız indirdiğiniz xx.xx.xx.xxx_chrome_installer.exe isimli dosyanın uzuntısını exe yerine zip yapıp içindeki dosyaları çıkararak da çalıştırabilirsiniz.

Eğer dosya uzantılarınız gizliyse, bir klasöre girin oradan klavyeden “alt” tuşuna basıp menüye girin. Klasör seçeneklerini bulun ve dosya uzantılarını görünür yapın.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. bırden fazla chrome kurmak mumkun mü

  • Mümkün ama biraz uğraşmak gerekir. Güncellemeleri kapatmak vb. Kurulum dosyasını indirmeniz gerekir vb ama uzun iş Googleda araştırabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Nebi Garcı Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Nebi Garcı Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...