Chrome Eski Sürüm İndirmek Artık Çok Kolay

07 09 2014 12:20 tarihinde, Tarayıcılar kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 37998 kez okundu

Google, chrome eski sürüm İndirmek çok kolay. İndirin, yükleyin, güncellemeleri kapatın, kullanın. Eski versiyon indirmek ve yüklemek için okuyun.

Google Chrome, hızlı, sadece, kullanışlı ve en çok tercih edilen tarayıcı şüphesiz.

Google, Chrome sürümlerinin otomatik güncelleme özelliğini başlattıktan sonra eski sürüme geçmek güçleşti.

Memnun olduğunuz bir sürüm bir de bakmışsınız ki yeni bir sürüme yükseltilmiş. Bu nedenle eski sürümü yükledikten sonra yine otomatik olarak güncelleme işlemi yapılıyor. Bunu önlemek ve güncellemeyi kapatmak için sizlerle daha önce bir yazı paylaşmıştım.

Şimdi anlatacağım konunun güncelleme ile ilgili olması nedeniyle eski sürümü yüklemeden önce yukarıda verdiğim bağlantıdan güncelleme işlemini kapatmanız gerekir.

Chrome eski sürüm nasıl indiririm?

Chrome eski sürüm  indirmek için ise şu adrese gidin.

chrome eski sürüm indir

Sitede en sağda Chrome’un tüm sürümlerinin listesini göreceksiniz.

Viev More bağlantısından daha eski sürümleri de açabilirsiniz.

İndirmek istediğiniz sürümü seçtikten sonra yine sağ üst bölümden Download Latest Version butonuna tıklayıp indirebilirsiniz.

Eğer kurulum yapmak istemiyorsanız indirdiğiniz xx.xx.xx.xxx_chrome_installer.exe isimli dosyanın uzuntısını exe yerine zip yapıp içindeki dosyaları çıkararak da çalıştırabilirsiniz.

Eğer dosya uzantılarınız gizliyse, bir klasöre girin oradan klavyeden “alt” tuşuna basıp menüye girin. Klasör seçeneklerini bulun ve dosya uzantılarını görünür yapın.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. bırden fazla chrome kurmak mumkun mü

  • Mümkün ama biraz uğraşmak gerekir. Güncellemeleri kapatmak vb. Kurulum dosyasını indirmeniz gerekir vb ama uzun iş Googleda araştırabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Nebi Garcı Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Nebi Garcı Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  E-posta gönderildi