Chrome’da Çoklu Facebook ve Twitter Oturumu Açma

10 12 2013 17:41 tarihinde, Facebook, Twitter kategorisinde yazıldı. 6 yorum yapıldı, 16349 kez okundu

Sık kullanılan sosyal medya hesapları ya da e-posta hesaplarını bir tarayıcıda aynı anda açmak artık daha kolay.

Google Chrome birden çok hesap açmak için ayrı kullanıcı hesapları oluşturmayı ya da gizli sekme açmayı tavsiye etse de aslında bu kullanışlı sayılmaz. Chrome’un her bir sekmesi bir tarayıcı gibi çalıştığı için farklı kullanıcı ya da gizli sekmeler RAM kullanımını çok fazla arttıracaktır.

Chrome’da istediğiniz kadar Facebook, Twitter, Gmail vb hesabı tek bir tarayıcı penceresi başlatarak açabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir eklentiyi Chrome Web Mağazasına giderek ücretsiz tarayıcınıza eklemek.

Yukarıda verilen bağlantıdan eklentiyi tarayıcınıza ekledikten sonra açacağınız ikinci, üçüncü, dördüncü … hesaplar için tarayıcınızın sağ üst köşesindeki yeşil eklenti simgesine tıklayarak açtığınız yeni sekmeden bir hesaba giriş yapabilirsiniz.

Yukarıdaki video ile 3 farklı Twitter hesabı açmayı gördünüz. Dilerseniz tarayıcınızda herhangi bir boş alana sağ tıklayıp eklenti seçenekleri ile yeni sekme ya da pencere açarak  farklı hesaplardan giriş de yapabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 6 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Hocam bu güvenli midir?tüm şifrelerimizi görebilecek sonuçta

  • Şifrelerinizi görebilecek bir eklenti Chrome web mağazasında barınabileceğini zannetmiyorum. Tarayıcılar bu tür sakıncalı içerikleri zaten engelliyor. Ben kullanıyorum benzerini açıkçası gayet işe yarar.

 2. Sizin kullandığınız ücretsiz ve bunun kadar iyiyse öğrenebilir miyim?

 3. Hayırlı akşamlar hocam. Bunun Firefox için olanı yok mu,ya da Firefox ‘ta en azından +1 hesap daha kullanabilmek için bir yöntem var mı? Teşekkürler

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Rıfat

  Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir...
 • Nebi Garcı Misafir

  hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.
 • Nebi Garcı Misafir

  toplu takip kodunu guncelleyecekmisin
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  ssd alacaksanız kesinlikle birleştirmeyin. Birleştirme olur mu ondan da emin değilim ama yani ssd normal diskten kat kat hızlı en azından sistemi ssd ye kurun ki işler hızlı olsun
 • Nebi Garcı Misafir

  teşekkur ederim hemen bakıyorum