Chrome’da Çoklu Facebook ve Twitter Oturumu Açma

10 12 2013 17:41 tarihinde, Facebook, Twitter kategorisinde yazıldı. 6 yorum yapıldı, 17167 kez okundu

Sık kullanılan sosyal medya hesapları ya da e-posta hesaplarını bir tarayıcıda aynı anda açmak artık daha kolay.

Google Chrome birden çok hesap açmak için ayrı kullanıcı hesapları oluşturmayı ya da gizli sekme açmayı tavsiye etse de aslında bu kullanışlı sayılmaz. Chrome’un her bir sekmesi bir tarayıcı gibi çalıştığı için farklı kullanıcı ya da gizli sekmeler RAM kullanımını çok fazla arttıracaktır.

Chrome’da istediğiniz kadar Facebook, Twitter, Gmail vb hesabı tek bir tarayıcı penceresi başlatarak açabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir eklentiyi Chrome Web Mağazasına giderek ücretsiz tarayıcınıza eklemek.

Yukarıda verilen bağlantıdan eklentiyi tarayıcınıza ekledikten sonra açacağınız ikinci, üçüncü, dördüncü … hesaplar için tarayıcınızın sağ üst köşesindeki yeşil eklenti simgesine tıklayarak açtığınız yeni sekmeden bir hesaba giriş yapabilirsiniz.

Yukarıdaki video ile 3 farklı Twitter hesabı açmayı gördünüz. Dilerseniz tarayıcınızda herhangi bir boş alana sağ tıklayıp eklenti seçenekleri ile yeni sekme ya da pencere açarak  farklı hesaplardan giriş de yapabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 6 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Hocam bu güvenli midir?tüm şifrelerimizi görebilecek sonuçta

  • Şifrelerinizi görebilecek bir eklenti Chrome web mağazasında barınabileceğini zannetmiyorum. Tarayıcılar bu tür sakıncalı içerikleri zaten engelliyor. Ben kullanıyorum benzerini açıkçası gayet işe yarar.

 2. Sizin kullandığınız ücretsiz ve bunun kadar iyiyse öğrenebilir miyim?

 3. Hayırlı akşamlar hocam. Bunun Firefox için olanı yok mu,ya da Firefox ‘ta en azından +1 hesap daha kullanabilmek için bir yöntem var mı? Teşekkürler

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Nebi Garcı Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Nebi Garcı @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.