Chrome’da Çoklu Facebook ve Twitter Oturumu Açma

10 12 2013 17:41 tarihinde, Facebook, Twitter kategorisinde yazıldı. 6 yorum yapıldı, 18179 kez okundu

Sık kullanılan sosyal medya hesapları ya da e-posta hesaplarını bir tarayıcıda aynı anda açmak artık daha kolay.

Google Chrome birden çok hesap açmak için ayrı kullanıcı hesapları oluşturmayı ya da gizli sekme açmayı tavsiye etse de aslında bu kullanışlı sayılmaz. Chrome’un her bir sekmesi bir tarayıcı gibi çalıştığı için farklı kullanıcı ya da gizli sekmeler RAM kullanımını çok fazla arttıracaktır.

Chrome’da istediğiniz kadar Facebook, Twitter, Gmail vb hesabı tek bir tarayıcı penceresi başlatarak açabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir eklentiyi Chrome Web Mağazasına giderek ücretsiz tarayıcınıza eklemek.

Yukarıda verilen bağlantıdan eklentiyi tarayıcınıza ekledikten sonra açacağınız ikinci, üçüncü, dördüncü … hesaplar için tarayıcınızın sağ üst köşesindeki yeşil eklenti simgesine tıklayarak açtığınız yeni sekmeden bir hesaba giriş yapabilirsiniz.

Yukarıdaki video ile 3 farklı Twitter hesabı açmayı gördünüz. Dilerseniz tarayıcınızda herhangi bir boş alana sağ tıklayıp eklenti seçenekleri ile yeni sekme ya da pencere açarak  farklı hesaplardan giriş de yapabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 6 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Hocam bu güvenli midir?tüm şifrelerimizi görebilecek sonuçta

  • Şifrelerinizi görebilecek bir eklenti Chrome web mağazasında barınabileceğini zannetmiyorum. Tarayıcılar bu tür sakıncalı içerikleri zaten engelliyor. Ben kullanıyorum benzerini açıkçası gayet işe yarar.

 2. Sizin kullandığınız ücretsiz ve bunun kadar iyiyse öğrenebilir miyim?

 3. Hayırlı akşamlar hocam. Bunun Firefox için olanı yok mu,ya da Firefox ‘ta en azından +1 hesap daha kullanabilmek için bir yöntem var mı? Teşekkürler

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Nebi Garcı Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Nebi Garcı Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...