Chrome’da Çoklu Facebook ve Twitter Oturumu Açma

10 12 2013 17:41 tarihinde, Facebook, Twitter kategorisinde yazıldı. 6 yorum yapıldı, 19393 kez okundu

Sık kullanılan sosyal medya hesapları ya da e-posta hesaplarını bir tarayıcıda aynı anda açmak artık daha kolay.

Google Chrome birden çok hesap açmak için ayrı kullanıcı hesapları oluşturmayı ya da gizli sekme açmayı tavsiye etse de aslında bu kullanışlı sayılmaz. Chrome’un her bir sekmesi bir tarayıcı gibi çalıştığı için farklı kullanıcı ya da gizli sekmeler RAM kullanımını çok fazla arttıracaktır.

Chrome’da istediğiniz kadar Facebook, Twitter, Gmail vb hesabı tek bir tarayıcı penceresi başlatarak açabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir eklentiyi Chrome Web Mağazasına giderek ücretsiz tarayıcınıza eklemek.

Yukarıda verilen bağlantıdan eklentiyi tarayıcınıza ekledikten sonra açacağınız ikinci, üçüncü, dördüncü … hesaplar için tarayıcınızın sağ üst köşesindeki yeşil eklenti simgesine tıklayarak açtığınız yeni sekmeden bir hesaba giriş yapabilirsiniz.

Yukarıdaki video ile 3 farklı Twitter hesabı açmayı gördünüz. Dilerseniz tarayıcınızda herhangi bir boş alana sağ tıklayıp eklenti seçenekleri ile yeni sekme ya da pencere açarak  farklı hesaplardan giriş de yapabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 6 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Hocam bu güvenli midir?tüm şifrelerimizi görebilecek sonuçta

  • Şifrelerinizi görebilecek bir eklenti Chrome web mağazasında barınabileceğini zannetmiyorum. Tarayıcılar bu tür sakıncalı içerikleri zaten engelliyor. Ben kullanıyorum benzerini açıkçası gayet işe yarar.

 2. Sizin kullandığınız ücretsiz ve bunun kadar iyiyse öğrenebilir miyim?

 3. Hayırlı akşamlar hocam. Bunun Firefox için olanı yok mu,ya da Firefox ‘ta en azından +1 hesap daha kullanabilmek için bir yöntem var mı? Teşekkürler

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • Nebi Garcı Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Nebi Garcı Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.