Classipress AMP Kurulumu

14 02 2018 19:59 tarihinde, Web Tasarım, WordPress kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 1357 kez okundu

Kullanıcı dostu tasarımı ile gelişmiş bir deneyim sunan Better AMP, internet sitenizin hızlandırılmış mobil sayfalar özelliği kazanmasını mümkün hale getirir. Üstelik  Classipress Better AMP kurulumu, bir hayli basittir. Efektif bir şekilde kullanılmasının yanı sıra saniyeler içerisinde kurulabilen eklenti ile AMP özelliklerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Son yıllarda internet siteleri açısından bir hayli önem kazanmaya başlayan hızlandırılmış mobil sayfalar, WordPress ve Joomla gibi servisler neticesinde kodlama gerekmeksizin tamamlanabilir. Nitekim söz konusu durum açısından oldukça güzel bir örnek teşkil eden Better AMP, WordPress panel kullanan sitelerin kodlama işlemi yapmaksızın AMP kurulumu gerçekleştirmesini sağlar.

Better AMP kurulumu ne gibi faydalar sağlar?

Öncelikle basitlik ve sadelik ile harmanlanan eklenti, kolayca kullanma olanağı yaratır. Bunun yanında hızlandırılmış mobil sayfalar özelliklerini anında kullanmaya başlamanızı sağlayan Better AMP kurulumu, çok yönlü deneyim neticesinde kullanıcı dostu olmayı başarır. Saniyeler içerisinde tamamlanabilen kurulum ile elde edeceğiniz faydalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Artan mobil kullanıcı kitlesi ve beraberinde oluşan profesyonel marka imajı
 • Google aramalarında daha yukarılarda çıkma şansı
 • Ziyaretçi ve görüntülenme sayısında artış

Söz konusu tüm faydalar, aslına bakılırsa internet sitenizin çok daha görünür olmasına etki eder. Ayrıca masaüstü kullanıcıları kadar daha çok mobil cihazları tercih eden kitleyi de yakalama imkanına erişmek mümkündür. Bu durumsa toplam ziyaretçi sayınıza büyük ölçüde etki eder.

Classipress Better AMP kurulumu nasıl yapılır?

Oldukça basit olan işlemler bütününde WordPress yönetim paneline ulaşmanız, eklentiler sekmesine tıklamanız ve ardından Better AMP eklentisini aratıp karşınıza çıkan kur butonuna tıklamanız yeterlidir. Tüm işlemlerin otomatik bir şekilde gerçekleştirilmesini destekleyen eklenti, sonuç sayfasında ise sizden birtakım bilgiler girmenizi ister. Daha çok logo ve açıklama tarzında olan bu bilgileri / ayarları eksiksiz ve hatasız olacak bir biçimde tamamladıktan sonra kurulum sona ermiş olur.

10.000’den fazla kurulum sayısı ile popüler eklentiler arasına girmeyi başaran Better AMP, online demo şeklinde de incelenebilir. Bu neticede Classipress AMP kurulumu yapmadan önce eklentiye göz atabilir ve buna göre karar verebilirsiniz.

Classipress tema kullanan sitelerde amp kurulumu biraz daha zordur genelde kurulum sonrası ilanlar gözükmezler bu nedenle eğer uzman değilseniz bu konuda profesyonel destek almanız gerekebilir. Aşağıda iletişim bilgileri bulunan firmadan ücretli destek alabilirsiniz.

Amp kurulumuyla ilgili profesyonel destek almak için savas@port.com.tr mail adresini veya info@seslichat.com Skype adresini kullanabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Yazının altına not düştüm kaldırıldığında
 • Anonim yorumcu

  eklentinizi güncelleyin.
 • Anonim yorumcu

  Bu özellik twitterdan kaldırılmış. Link kırık ve mevcut profilimdeki mesaj butonu ve saatler kaldırılmış..
 • Anonim Misafir

  takip işlem sırasına alıyor fakat başlamıyor hocam çözümü nedir acaba
 • Anonim Misafir

  Merhaba, bu islemi yapmam icin oncelikle tarayicidan instagram sifremi girmem mi gerekiyor.Cunku beni engelleyen birini benimde engelleyebilmem icin login olup engelle butonuna basmam gerekmiyor mu?