Dosya Formatlarını Online Olarak Dönüştürün

21 11 2012 20:00 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3667 kez okundu

Bilgisayarımızda, cep telefonumuzda, Ipod ve Mp3 player ve diğer medya oynatıcılarımızda farklı dosya formatları kullanırız. Örneğin; bir video’yu mp3 playerda oynatamayacağımız için flv, avi, mkv, mp4 gibi dosya formatını mp3 olarak çevirmemiz gerekiyor.

Çeşitli video converter programları mevcut ancak bilgisayar size ait olmayabilir ya da internet kafede olabilirsiniz program kurma imkanınız olmayabilir bu gibi durumlarda online olarak format dönüştürme ihtiyacı duyarsınız.  Bu durumda sizlere bir adresten bahsedeceğim.

www.online-convert.com adresinden bir çok dosya formatını dönüştürebilirsiniz.  Sadece ses dosyları değil, aynı zamanda flash dosyaları,  fotoğraf formatlarını, sıkıştırılmış dosya formatları ve bir çok dosya formatını dönüştürebilirsiniz.

Format seçerken hangi dosya formatına dönüştürecekseniz öncelikle onu seçip ardından dosyanızın url adresini girmelisiniz. Ya da bilgisayarınızdan gözat butonu aracılığıyla seçebilirsiniz .Kolaylıklar…

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Yazının altına not düştüm kaldırıldığında
 • Anonim yorumcu

  eklentinizi güncelleyin.
 • Anonim yorumcu

  Bu özellik twitterdan kaldırılmış. Link kırık ve mevcut profilimdeki mesaj butonu ve saatler kaldırılmış..
 • Anonim Misafir

  takip işlem sırasına alıyor fakat başlamıyor hocam çözümü nedir acaba
 • Anonim Misafir

  Merhaba, bu islemi yapmam icin oncelikle tarayicidan instagram sifremi girmem mi gerekiyor.Cunku beni engelleyen birini benimde engelleyebilmem icin login olup engelle butonuna basmam gerekmiyor mu?