Dosya Formatlarını Online Olarak Dönüştürün

21 11 2012 20:00 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3108 kez okundu

Bilgisayarımızda, cep telefonumuzda, Ipod ve Mp3 player ve diğer medya oynatıcılarımızda farklı dosya formatları kullanırız. Örneğin; bir video’yu mp3 playerda oynatamayacağımız için flv, avi, mkv, mp4 gibi dosya formatını mp3 olarak çevirmemiz gerekiyor.

Çeşitli video converter programları mevcut ancak bilgisayar size ait olmayabilir ya da internet kafede olabilirsiniz program kurma imkanınız olmayabilir bu gibi durumlarda online olarak format dönüştürme ihtiyacı duyarsınız.  Bu durumda sizlere bir adresten bahsedeceğim.

www.online-convert.com adresinden bir çok dosya formatını dönüştürebilirsiniz.  Sadece ses dosyları değil, aynı zamanda flash dosyaları,  fotoğraf formatlarını, sıkıştırılmış dosya formatları ve bir çok dosya formatını dönüştürebilirsiniz.

Format seçerken hangi dosya formatına dönüştürecekseniz öncelikle onu seçip ardından dosyanızın url adresini girmelisiniz. Ya da bilgisayarınızdan gözat butonu aracılığıyla seçebilirsiniz .Kolaylıklar…

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Tampermonkey kurulumu için ingilizce bilmenize gerek yok. Mevcur şartlarda eklentiyi kurabiliyor olmanız lazım.
 • Anonim bayram

  ingilizcem yok bu yüzden tampermonkey i kuramadım yardımcı olur musunuz.
 • Anonim Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • Anonim Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • Anonim Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.