Dosya Kopyalamada Son Hız!

29 02 2012 17:45 tarihinde, Araçlar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3631 kez okundu

Özellikle düşük Ram ve Cpu sahibi bilgisayarlarla çalışanlar için dosya kopyalamayı beklemek tabiri caizse eşeği suya göndermek gibi bir şey..

Bu çileli dosya kopyalama hızınızı kat kat arttıracak bir programdan bahsedeceğim. Boyutu küçük marifeti büyük bu programla sadece hızlı kopyalama değil bunun yanında dosyalarınızı kuyruğa ekleme de yapabilirsiniz.

Çok önemli bir özellik daha. Eğer bir flash belleğiniz var ve içerisinden dosya kopyalıyorsunuz. Kopyalama işlemi bitmeden flash belleğinizi çekin tekrar takın kaldığı yerden devam etsin..

Ayrıca kopyalama kuyruğuna eklediğiniz bir dosyayı isterseniz iptal edebilirsiniz. Size oldukça kolaylık sağlayacak bu program her bilgisayara şart.

Özellikleri göz önüne alındığında flash belleğinizden bu programı, cebinizden de flash belleğinizi eksik etmemeniz gerekir.  Saymakla bitmez kullanın görün. İşte huzurlarınızda Tera Copy..

İndirme linkleri:

Turbobit 

Uploaded

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Anonim Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Anonim Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Anonim @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Anonim Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.