Dosya Kopyalamada Son Hız!

29 02 2012 17:45 tarihinde, Araçlar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3967 kez okundu

Özellikle düşük Ram ve Cpu sahibi bilgisayarlarla çalışanlar için dosya kopyalamayı beklemek tabiri caizse eşeği suya göndermek gibi bir şey..

Bu çileli dosya kopyalama hızınızı kat kat arttıracak bir programdan bahsedeceğim. Boyutu küçük marifeti büyük bu programla sadece hızlı kopyalama değil bunun yanında dosyalarınızı kuyruğa ekleme de yapabilirsiniz.

Çok önemli bir özellik daha. Eğer bir flash belleğiniz var ve içerisinden dosya kopyalıyorsunuz. Kopyalama işlemi bitmeden flash belleğinizi çekin tekrar takın kaldığı yerden devam etsin..

Ayrıca kopyalama kuyruğuna eklediğiniz bir dosyayı isterseniz iptal edebilirsiniz. Size oldukça kolaylık sağlayacak bu program her bilgisayara şart.

Özellikleri göz önüne alındığında flash belleğinizden bu programı, cebinizden de flash belleğinizi eksik etmemeniz gerekir.  Saymakla bitmez kullanın görün. İşte huzurlarınızda Tera Copy..

İndirme linkleri:

Turbobit 

Uploaded

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • Anonim Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.