Dosya Kopyalamada Son Hız!

29 02 2012 17:45 tarihinde, Araçlar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3509 kez okundu

Özellikle düşük Ram ve Cpu sahibi bilgisayarlarla çalışanlar için dosya kopyalamayı beklemek tabiri caizse eşeği suya göndermek gibi bir şey..

Bu çileli dosya kopyalama hızınızı kat kat arttıracak bir programdan bahsedeceğim. Boyutu küçük marifeti büyük bu programla sadece hızlı kopyalama değil bunun yanında dosyalarınızı kuyruğa ekleme de yapabilirsiniz.

Çok önemli bir özellik daha. Eğer bir flash belleğiniz var ve içerisinden dosya kopyalıyorsunuz. Kopyalama işlemi bitmeden flash belleğinizi çekin tekrar takın kaldığı yerden devam etsin..

Ayrıca kopyalama kuyruğuna eklediğiniz bir dosyayı isterseniz iptal edebilirsiniz. Size oldukça kolaylık sağlayacak bu program her bilgisayara şart.

Özellikleri göz önüne alındığında flash belleğinizden bu programı, cebinizden de flash belleğinizi eksik etmemeniz gerekir.  Saymakla bitmez kullanın görün. İşte huzurlarınızda Tera Copy..

İndirme linkleri:

Turbobit 

Uploaded

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Rıfat

  Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir...
 • Anonim Misafir

  hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.
 • Anonim Misafir

  toplu takip kodunu guncelleyecekmisin
 • Anonim Nebi Garcı

  ssd alacaksanız kesinlikle birleştirmeyin. Birleştirme olur mu ondan da emin değilim ama yani ssd normal diskten kat kat hızlı en azından sistemi ssd ye kurun ki işler hızlı olsun
 • Anonim Misafir

  teşekkur ederim hemen bakıyorum