Dosya Kopyalamada Son Hız!

29 02 2012 17:45 tarihinde, Araçlar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3787 kez okundu

Özellikle düşük Ram ve Cpu sahibi bilgisayarlarla çalışanlar için dosya kopyalamayı beklemek tabiri caizse eşeği suya göndermek gibi bir şey..

Bu çileli dosya kopyalama hızınızı kat kat arttıracak bir programdan bahsedeceğim. Boyutu küçük marifeti büyük bu programla sadece hızlı kopyalama değil bunun yanında dosyalarınızı kuyruğa ekleme de yapabilirsiniz.

Çok önemli bir özellik daha. Eğer bir flash belleğiniz var ve içerisinden dosya kopyalıyorsunuz. Kopyalama işlemi bitmeden flash belleğinizi çekin tekrar takın kaldığı yerden devam etsin..

Ayrıca kopyalama kuyruğuna eklediğiniz bir dosyayı isterseniz iptal edebilirsiniz. Size oldukça kolaylık sağlayacak bu program her bilgisayara şart.

Özellikleri göz önüne alındığında flash belleğinizden bu programı, cebinizden de flash belleğinizi eksik etmemeniz gerekir.  Saymakla bitmez kullanın görün. İşte huzurlarınızda Tera Copy..

İndirme linkleri:

Turbobit 

Uploaded

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...