Dosyalara Sağ Tıklayıp Kolayca Google Drive’a Kaydedin

28 11 2012 20:18 tarihinde, Google, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3509 kez okundu

Google Drive bildiğiniz ya da öğrendiğiniz gibi Google’ın kullanıcılarına sunduğu 5 GB’ı ücretsiz olan online depolama birimidir. Burada her türlü dosya ve klasörlerinizi yapılandırabilir ve tüm mobil cihazlarda, Gmail’de ve bilgisayarınızda paylaşabilirsiniz.

İnternette gezinirken her zaman kendi bilgisayarınızda olmayabilirsiniz, internet kafede ya da arkadaşınızın bilgisayarında surf yaparken saklamak istediğiniz fotoğraf, video, ses dosyaları ve linkleri sağ tıklayıp Google Drive’a kaydet diyebilir ve istediğiniz zaman oradan paylaşabilir ya da arşiv oluşturabilirsiniz.

Google Chrome için hazırlanan bu eklentiyi kurduktan sonra başka yapmanız gereken bir şey yok. Herhangi bir sayfada sağ tıklayıp dosyanızı kaydet demek kalıyor artık.  Kayıt sırasında sağ alt köşede kaydedildiğine dair küçük bir pencere göreceksiniz.

Eklentiyi indirmek için tıklayın

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Anonim Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Anonim Nebi Garcı

  E-posta gönderildi