Dosyalara Sağ Tıklayıp Kolayca Google Drive’a Kaydedin

28 11 2012 20:18 tarihinde, Google, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3238 kez okundu

Google Drive bildiğiniz ya da öğrendiğiniz gibi Google’ın kullanıcılarına sunduğu 5 GB’ı ücretsiz olan online depolama birimidir. Burada her türlü dosya ve klasörlerinizi yapılandırabilir ve tüm mobil cihazlarda, Gmail’de ve bilgisayarınızda paylaşabilirsiniz.

İnternette gezinirken her zaman kendi bilgisayarınızda olmayabilirsiniz, internet kafede ya da arkadaşınızın bilgisayarında surf yaparken saklamak istediğiniz fotoğraf, video, ses dosyaları ve linkleri sağ tıklayıp Google Drive’a kaydet diyebilir ve istediğiniz zaman oradan paylaşabilir ya da arşiv oluşturabilirsiniz.

Google Chrome için hazırlanan bu eklentiyi kurduktan sonra başka yapmanız gereken bir şey yok. Herhangi bir sayfada sağ tıklayıp dosyanızı kaydet demek kalıyor artık.  Kayıt sırasında sağ alt köşede kaydedildiğine dair küçük bir pencere göreceksiniz.

Eklentiyi indirmek için tıklayın

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...