Ello Davetiye Kodu İsteyenler için

19 10 2014 12:44 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. 31 yorum yapıldı, 3763 kez okundu

Ello yani Anti-Facebook sosyal ağa kaydolmak için 1 milyon kişi sırada beklerken siz araya kaynayarak kaydınızı yapabilirsiniz. Davetiye kodu işi basit.

Ello, yeni bir sosyal ağ. Henüz davetiye ile üye kaydı alan Ello, Facebook’a tepki olarak doğmuş diyebiliriz.

1 milyon kişi Ello’ya kaydolmak için davetiye bekliyor. Siz de bunlardan biri iseniz davetiye kodu beklemeden hemen kaydolabilirsiniz (benim gibi)

Demokraside çareler tükenmez. Bir hayırsever vatandaş çıkmış ve bir site yapmış. Orada isteyen herkese 1 IP adresinden bir kez olmak üzere Ello davetiye kodu veriyor. Yapmanız gereken adrese gidip referans linki ile kaydolmak.

1 IP adresi ile bir kez referans kodu alabiliyorsunuz ancak bunda da çareler tükenmez. Modeminizi kapatıp açın yeni bir referans linki alabilirsiniz.

Şimdi şu adrese gidin ve Request Key bağlantısına tıklayın.

ello key

Kırmızı ile işaretlediğim alanda size bir bağlantı verecek. Tıklayarak kayıt formunu doldurmaya başlayabilirsiniz. Kaydolurken orada size ne yapmanız gerektiğini bildiren ancak karışık bir Captcha var. Orada 3 adet resimden birini belirtilen alana sürükleyin

ello captcha

Ardından Ello simgesini resmin kafasına sürükleyin ve diğer alanları doldurarak kaydı tamamlayın. Bekleme yapmayın davetiyenizi alın 😉

Önemli: Bağlantı verdiğim sitede sorun yaşayan olursa bu yazıya yorum bırakıp davetiye kodu isteyebilir. Kendim gönderebilirim. Böyle siteler uzun ömürlü olmuyor maalesef.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Sayfada 31 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. fatih muhammedfatih muhammed

  abi bi davetiye alabılırmıyız ? 🙂

 2. hocam varsa bir davetiye almak isterim

 3. Hocam bir davetiye de ben rica edebilirmiyim ?

 4. Bende bir adat davetiye talebinde bulunmak istedim mümkünmüdür… 🙂

 5. hocam bir davetiye kodu da ben alabilir miyim

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • reccc Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • reccc Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • reccc Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • reccc @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • reccc Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.