Ello Davetiye Kodu İsteyenler için

19 10 2014 12:44 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. 31 yorum yapıldı, 4857 kez okundu

Ello yani Anti-Facebook sosyal ağa kaydolmak için 1 milyon kişi sırada beklerken siz araya kaynayarak kaydınızı yapabilirsiniz. Davetiye kodu işi basit.

Ello, yeni bir sosyal ağ. Henüz davetiye ile üye kaydı alan Ello, Facebook’a tepki olarak doğmuş diyebiliriz.

1 milyon kişi Ello’ya kaydolmak için davetiye bekliyor. Siz de bunlardan biri iseniz davetiye kodu beklemeden hemen kaydolabilirsiniz (benim gibi)

Demokraside çareler tükenmez. Bir hayırsever vatandaş çıkmış ve bir site yapmış. Orada isteyen herkese 1 IP adresinden bir kez olmak üzere Ello davetiye kodu veriyor. Yapmanız gereken adrese gidip referans linki ile kaydolmak.

1 IP adresi ile bir kez referans kodu alabiliyorsunuz ancak bunda da çareler tükenmez. Modeminizi kapatıp açın yeni bir referans linki alabilirsiniz.

Şimdi şu adrese gidin ve Request Key bağlantısına tıklayın.

ello key

Kırmızı ile işaretlediğim alanda size bir bağlantı verecek. Tıklayarak kayıt formunu doldurmaya başlayabilirsiniz. Kaydolurken orada size ne yapmanız gerektiğini bildiren ancak karışık bir Captcha var. Orada 3 adet resimden birini belirtilen alana sürükleyin

ello captcha

Ardından Ello simgesini resmin kafasına sürükleyin ve diğer alanları doldurarak kaydı tamamlayın. Bekleme yapmayın davetiyenizi alın 😉

Önemli: Bağlantı verdiğim sitede sorun yaşayan olursa bu yazıya yorum bırakıp davetiye kodu isteyebilir. Kendim gönderebilirim. Böyle siteler uzun ömürlü olmuyor maalesef.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Sayfada 31 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. fatih muhammedfatih muhammed

  abi bi davetiye alabılırmıyız ? 🙂

 2. hocam varsa bir davetiye almak isterim

 3. Hocam bir davetiye de ben rica edebilirmiyim ?

 4. Bende bir adat davetiye talebinde bulunmak istedim mümkünmüdür… 🙂

 5. hocam bir davetiye kodu da ben alabilir miyim

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • reccc Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • reccc Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • reccc Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • reccc Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • reccc Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.