guvenlik-sertifikasi-sorunuGüvenlik Sertifikası Sorunu Çözüldü

"Sitenin güvenlik sertifikasına güvenilmiyor" uyarısını Facebook, Twitter, e-devlet kapısı, bankalar, üniversite otomasyonları vb sitelerde alabiliyoruz.  Çözüm önerileri çok ama kesin çözüm yok diyorsanız bakın kesin çözüm. Öncelikle tarih ve saat ayarlarınızı doğru yapın. Bilgisayarınızın sağ alt köşedeki saatin üzerine çift tıklayarak tarih ve saat ...

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Kodların uygulanış biçimini fotoğrafın hemen üzerinde anlattım. Yapmanız gereken kodu kopyalamak ve console bölümünde en alta ctrl+v ile yapıştırıp enter demek.
 • Anonim Nebi Garcı

  Kodları daha yeni güncelledim. Favori ve Retweet silme kodları çalışıyor tweet silme kodunu güncellemedim epey zamandır. İşlemleri doğru yaptığınızdan emin olmadan bu tür yorumlarda bulunarak gelen ziyaretçilere kod çalışmıyor algısı oluşturmayınız.
 • Anonim Misafir

  Merhaba chromedan twittera girdim ctrl+shift+j yaptım karşıma yukaridaki fotoğraf çıktı ne yapacağımı bilmiyorum ne yapmam gerek yardım edin en kısa zamanda cvlevabınızı bekliyorum.
 • Anonim MERKAN

  bir süredir bunun farkındayım ancak nb güçlü olduğu için önemsemedim... son dönemde fan uzun süreli çalışmaya başlayınca windows sebebiyledir diye bazı özellikleri kapattım ama bunu gördüğüm iyi oldu Nebi .. özellikle birden fazla sayfa açınca bu sıkıntı gün yüzüne çıkıyor... emeğin ve paylaşımın iç...