Facabook Messenger Yayınlandı İndirin

06 03 2012 13:52 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 5083 kez okundu


Dört gözle beklenen ve facebook kullanıcılarını sevindirecek en büyük adımlardan bir tanesi de Facebook Messenger bugün yayınlandı. Artık Windows Live Messenger’in tarihe karışması bekleniyor.

 

Windows bunun üzerine atağa kalkıp acaba ne yapacak diye kafalarda soru işareti uyana dursun biz Facebook Messenger’a devam edelim.

 

Bu program sayesinde artık Facebook a girmek zorunda kalmayacaksınız. Arkadaşlarınızla bu program sayesinde sohbet edebilirsiniz. Hatta ücretsiz telefon görüşmesi de yapabilirsiniz.  Kullanıcıların bu programı ne kadar kullanmak istese de daha önce Facebook’un sosyal butonlar sayesinde bizi izlediğini duyanlar tedirgin. Artık hayatımızın bir parçası haline gelen Facebook bu programla birlikte hayatımızın bir parçası olmaktan çıkıp artık hayatımız olacak gibi gözüküyor.

Ben sizi daha fazla bekletmeden indirme adresinizi vereyim.

 

Buradan indirebilirsiniz

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı
 1. güzel olmuş.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • sadakad Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • sadakad Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • sadakad Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • sadakad Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • sadakad Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...