Facabook Messenger Yayınlandı İndirin

06 03 2012 13:52 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 5425 kez okundu


Dört gözle beklenen ve facebook kullanıcılarını sevindirecek en büyük adımlardan bir tanesi de Facebook Messenger bugün yayınlandı. Artık Windows Live Messenger’in tarihe karışması bekleniyor.

 

Windows bunun üzerine atağa kalkıp acaba ne yapacak diye kafalarda soru işareti uyana dursun biz Facebook Messenger’a devam edelim.

 

Bu program sayesinde artık Facebook a girmek zorunda kalmayacaksınız. Arkadaşlarınızla bu program sayesinde sohbet edebilirsiniz. Hatta ücretsiz telefon görüşmesi de yapabilirsiniz.  Kullanıcıların bu programı ne kadar kullanmak istese de daha önce Facebook’un sosyal butonlar sayesinde bizi izlediğini duyanlar tedirgin. Artık hayatımızın bir parçası haline gelen Facebook bu programla birlikte hayatımızın bir parçası olmaktan çıkıp artık hayatımız olacak gibi gözüküyor.

Ben sizi daha fazla bekletmeden indirme adresinizi vereyim.

 

Buradan indirebilirsiniz

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı
 1. güzel olmuş.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • sadakad Nebi Garcı

  Yazının altına not düştüm kaldırıldığında
 • sadakad yorumcu

  eklentinizi güncelleyin.
 • sadakad yorumcu

  Bu özellik twitterdan kaldırılmış. Link kırık ve mevcut profilimdeki mesaj butonu ve saatler kaldırılmış..
 • sadakad Misafir

  takip işlem sırasına alıyor fakat başlamıyor hocam çözümü nedir acaba
 • sadakad Misafir

  Merhaba, bu islemi yapmam icin oncelikle tarayicidan instagram sifremi girmem mi gerekiyor.Cunku beni engelleyen birini benimde engelleyebilmem icin login olup engelle butonuna basmam gerekmiyor mu?