Facebook E-posta Hizmeti mi Geliyor?

13 04 2012 12:40 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2709 kez okundu

Facebook bir e-posta servisinin alt yapısını mı oluşturuyor sorusunun cevabı netleşmeye başladı. Yakınlarda duyurduğu yeni özellikle artık herkese kullanıcı adı tanımlamayı mecbur edecek gibi gözüküyor.

 

faceook.com/kullanıcıadı şeklindeki kullanıcı adını kullanıcıadı@facebook.com şeklinde e-posta adresiyle birleştirmek için Facebook, üyelerine birer kullanıcı adı almaları yönünde bilgi mesajı göndermeye başladı bile.

 

2012 yılından bu yana anlık mesajlaşma servisini kullanıcılarına sunan Facebook, bunun yanında e-posta hizmetini de devreye sokmak istemesi Gmail, Hotmail, Yandex Mail gibi servislere yönelen kullanıcılarını kendi bünyesinde tutmak istiyor.

 

Siz de hayatın bir parçası olan sosyal ağ Facebok’un mail hizmetinden yararlanmak için henüz bir kullanıcı adı almadıysanız bu adresten ileride mail adresinizi de oluşturacak kullanıcı adınızı temin edebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • Anonim Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.