Facebook E-posta Hizmeti mi Geliyor?

13 04 2012 12:40 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2289 kez okundu

Facebook bir e-posta servisinin alt yapısını mı oluşturuyor sorusunun cevabı netleşmeye başladı. Yakınlarda duyurduğu yeni özellikle artık herkese kullanıcı adı tanımlamayı mecbur edecek gibi gözüküyor.

 

faceook.com/kullanıcıadı şeklindeki kullanıcı adını kullanıcıadı@facebook.com şeklinde e-posta adresiyle birleştirmek için Facebook, üyelerine birer kullanıcı adı almaları yönünde bilgi mesajı göndermeye başladı bile.

 

2012 yılından bu yana anlık mesajlaşma servisini kullanıcılarına sunan Facebook, bunun yanında e-posta hizmetini de devreye sokmak istemesi Gmail, Hotmail, Yandex Mail gibi servislere yönelen kullanıcılarını kendi bünyesinde tutmak istiyor.

 

Siz de hayatın bir parçası olan sosyal ağ Facebok’un mail hizmetinden yararlanmak için henüz bir kullanıcı adı almadıysanız bu adresten ileride mail adresinizi de oluşturacak kullanıcı adınızı temin edebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Rıfat

  Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir...
 • Anonim Misafir

  hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.
 • Anonim Misafir

  toplu takip kodunu guncelleyecekmisin
 • Anonim Nebi Garcı

  ssd alacaksanız kesinlikle birleştirmeyin. Birleştirme olur mu ondan da emin değilim ama yani ssd normal diskten kat kat hızlı en azından sistemi ssd ye kurun ki işler hızlı olsun
 • Anonim Misafir

  teşekkur ederim hemen bakıyorum