Facebook Sayfa Beğenenlerini Görme ve Yönetici Ekleme

06 01 2014 13:55 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 15393 kez okundu

Facebook da diğer web siteleri ve sosyal medya ağları gibi zaman zaman güncellemeler yaparak kullanıcılarına daha iyi hizmet verme yolunda kendini geliştirmektedir.

Kullanıcıların güncellemeleri bazen olumlu karşılamadığı durumlar da olabiliyor. Nitekim alışkanlıklardan kurtulmak her zaman kolay olmayabiliyor.

Facebook sayfa yöneticileri için sayfayı beğenen kullanıcıları görmesi, dilediği kullanıcıyı engellemesi ya da yönetici olarak ataması gibi işlemlerin de kolay erişilebilirliği son derece önemli. Ancak bu son güncellemelerle birlikte değiştiği için beğenen kullanıcıları görmek biraz güç. Bu nedenle sizlere yöneticisi olduğunuz sayfanın beğenenlerini nasıl göreceğinizi ve yeni kullanıcıları nasıl yönetici olarak ekleyebileceğinizi basitçe anlatmak istedim.

Facebook sayfanıza giriş yaptığınızda üst kısımda yönetici için ayrılmış bir bölüm mevcut. Burada ilk olarak”sayfayı düzenle” isimli açılır liste butonuna tıklayın. Bu butona tıkladığınızda karşınıza bir liste açılır ver bu listeden “engellenmiş kullanıcıları gör” seçeneğine gidin.

Liste için karşınıza gelen yeni pencerede bir açılır liste mevcut: “engellenenler” bu listeyi açtığınızda “bunu beğenen kişiler” seçeneğine giderseniz tüm beğenen kullanıcıları (hesabınızdan engellediğiniz kullanıcılar hariç) görebilirsiniz. Dilediğiniz kullanıcıyı isminin yanındaki buton aracılığıyla da yönetici olarak atayabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. YA İSTE BENİM SAYFAMDA DA O BEYENEN KİSİLER GÖZÜKMÜYOR NEDEN ?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Rıfat

  Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir...
 • Nebi Garcı Misafir

  hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.
 • Nebi Garcı Misafir

  toplu takip kodunu guncelleyecekmisin
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  ssd alacaksanız kesinlikle birleştirmeyin. Birleştirme olur mu ondan da emin değilim ama yani ssd normal diskten kat kat hızlı en azından sistemi ssd ye kurun ki işler hızlı olsun
 • Nebi Garcı Misafir

  teşekkur ederim hemen bakıyorum