Facebook Sayfa Beğenenlerini Görme ve Yönetici Ekleme

06 01 2014 13:55 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 17119 kez okundu

Facebook da diğer web siteleri ve sosyal medya ağları gibi zaman zaman güncellemeler yaparak kullanıcılarına daha iyi hizmet verme yolunda kendini geliştirmektedir.

Kullanıcıların güncellemeleri bazen olumlu karşılamadığı durumlar da olabiliyor. Nitekim alışkanlıklardan kurtulmak her zaman kolay olmayabiliyor.

Facebook sayfa yöneticileri için sayfayı beğenen kullanıcıları görmesi, dilediği kullanıcıyı engellemesi ya da yönetici olarak ataması gibi işlemlerin de kolay erişilebilirliği son derece önemli. Ancak bu son güncellemelerle birlikte değiştiği için beğenen kullanıcıları görmek biraz güç. Bu nedenle sizlere yöneticisi olduğunuz sayfanın beğenenlerini nasıl göreceğinizi ve yeni kullanıcıları nasıl yönetici olarak ekleyebileceğinizi basitçe anlatmak istedim.

Facebook sayfanıza giriş yaptığınızda üst kısımda yönetici için ayrılmış bir bölüm mevcut. Burada ilk olarak”sayfayı düzenle” isimli açılır liste butonuna tıklayın. Bu butona tıkladığınızda karşınıza bir liste açılır ver bu listeden “engellenmiş kullanıcıları gör” seçeneğine gidin.

Liste için karşınıza gelen yeni pencerede bir açılır liste mevcut: “engellenenler” bu listeyi açtığınızda “bunu beğenen kişiler” seçeneğine giderseniz tüm beğenen kullanıcıları (hesabınızdan engellediğiniz kullanıcılar hariç) görebilirsiniz. Dilediğiniz kullanıcıyı isminin yanındaki buton aracılığıyla da yönetici olarak atayabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. YA İSTE BENİM SAYFAMDA DA O BEYENEN KİSİLER GÖZÜKMÜYOR NEDEN ?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Misafir

  Ben de benzer bir sorunla karşı karşıyayım. Hesabımdan hiçbir şekilde tweet atamıyorum,beğenemiyorum,retweet yapamıyorum ve kimseyi takip edip mesaj gönderemiyorum. Neredeyse iki ay oldu ama hâlâ aynı şekilde. Profilime bir başkası girince 'bu hesap sınırlandırılmış,yine de profili görüntülemek isti...
 • Nebi Garcı Misafir

  hocam twitter hesabım kilitlendi ve hesabıma giriş yaptıgımda telefon numarasına onay kodu gönder yazısı cıkıyor direk. sanırım kodu yazınca hesabım acılacak ama şöyle bir sıkıntı var orda yazan telefon numarası suan aktif değil. bu yüzden onay kodu alamıyorum lütfen yardım edin ne yapabilirim ?
 • Nebi Garcı Misafir

  Aynen öyle bendede öyle oluyor otomatik silinmesi gerekiyor sizdeki gibi ama lütfen cevap verin
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhabalar,eklenti her güncelleme ile ayrı güzel ve kullanışlı oluyor.Takip etme seçeneğine bizi halihazırda takip edenleri değilde takip etmeyenleri takip etme seçeneği gelirse daha kolay bir şekilde hem farklı insanlara ulaşılmış olur hem de takipçi artışı daha çabuk olur.İyi günler dilerim kolay...
 • Nebi Garcı Misafir

  Hocam merhaba. Vermiş olduğunuz link çalışmıyor acaba twitter farklı bir adresemi taşıdı bu işlemi. Müsait zamanınızda kontrol edebilirmisiniz.