Facebook Sayfa Beğenenlerini Görme ve Yönetici Ekleme

06 01 2014 13:55 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 16122 kez okundu

Facebook da diğer web siteleri ve sosyal medya ağları gibi zaman zaman güncellemeler yaparak kullanıcılarına daha iyi hizmet verme yolunda kendini geliştirmektedir.

Kullanıcıların güncellemeleri bazen olumlu karşılamadığı durumlar da olabiliyor. Nitekim alışkanlıklardan kurtulmak her zaman kolay olmayabiliyor.

Facebook sayfa yöneticileri için sayfayı beğenen kullanıcıları görmesi, dilediği kullanıcıyı engellemesi ya da yönetici olarak ataması gibi işlemlerin de kolay erişilebilirliği son derece önemli. Ancak bu son güncellemelerle birlikte değiştiği için beğenen kullanıcıları görmek biraz güç. Bu nedenle sizlere yöneticisi olduğunuz sayfanın beğenenlerini nasıl göreceğinizi ve yeni kullanıcıları nasıl yönetici olarak ekleyebileceğinizi basitçe anlatmak istedim.

Facebook sayfanıza giriş yaptığınızda üst kısımda yönetici için ayrılmış bir bölüm mevcut. Burada ilk olarak”sayfayı düzenle” isimli açılır liste butonuna tıklayın. Bu butona tıkladığınızda karşınıza bir liste açılır ver bu listeden “engellenmiş kullanıcıları gör” seçeneğine gidin.

Liste için karşınıza gelen yeni pencerede bir açılır liste mevcut: “engellenenler” bu listeyi açtığınızda “bunu beğenen kişiler” seçeneğine giderseniz tüm beğenen kullanıcıları (hesabınızdan engellediğiniz kullanıcılar hariç) görebilirsiniz. Dilediğiniz kullanıcıyı isminin yanındaki buton aracılığıyla da yönetici olarak atayabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. YA İSTE BENİM SAYFAMDA DA O BEYENEN KİSİLER GÖZÜKMÜYOR NEDEN ?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Nebi Garcı Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Nebi Garcı @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.