Facebook Tasarım Rengini Değiştirin

09 11 2012 14:34 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 7120 kez okundu

Facebook artık vazgeçilmez (bazıları için) bir sosyal (sözde) ortam oldu. Günün yarından çoğunu burada geçirenlerin yarıdan çoğu mavi renkten sıkılmıştır eminim 🙂 Sahi fena mı olurdu farklı renkler seçebilseydik. Siyah beyaz ayrımı yok ama mavi neden mecburi?

Bunu sadece ben düşünmedim tabi ki. Bir fikirdaşım sağolsun eklenti yazmaya karar vermiş ve artık istediğiniz gibi renkler seçebiliyorsunuz bu sayede.  Arkaplan rengini, üst bildirim, arama ve menü çubuğunun rengini ve bağlantı yazı renklerini değiştirme şansına sahipsiniz.

Eklentiyi Google Chrome için geliştirmişler fakat başka bir fikirdaşımın Firefox vs için de çıkaracağını düşünüyorum ilerki zamanlarda. Renkleri herkes görecek mi? sorusunu konunun başından beri merak ettiğinizi biliyorum. Renklerden sıkılan siz olduğunuza göre sadece siz ve eklentiyi kullanan diğer şahs-ı Facebookiiler görebilir 😉

Tabi hiç yoktan iyidir 😉 maviye devam mı, indirecek misiniz?

indirdiğiniz eklenti kurulduktan sonra Facebook’a girin. Ardından sağ ayarlar sekmesinin en altında renkleri seçmek için bir bölüm olacaktır. Üstteki fotoğrafta görüldüğü gibi.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Emirhan ÖZTÜRKEmirhan ÖZTÜRK

  İndiremiyorum. Eror veriyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Nebi Garcı Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Nebi Garcı Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  E-posta gönderildi