Facebook Tasarım Rengini Değiştirin

09 11 2012 14:34 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 6518 kez okundu

Facebook artık vazgeçilmez (bazıları için) bir sosyal (sözde) ortam oldu. Günün yarından çoğunu burada geçirenlerin yarıdan çoğu mavi renkten sıkılmıştır eminim 🙂 Sahi fena mı olurdu farklı renkler seçebilseydik. Siyah beyaz ayrımı yok ama mavi neden mecburi?

Bunu sadece ben düşünmedim tabi ki. Bir fikirdaşım sağolsun eklenti yazmaya karar vermiş ve artık istediğiniz gibi renkler seçebiliyorsunuz bu sayede.  Arkaplan rengini, üst bildirim, arama ve menü çubuğunun rengini ve bağlantı yazı renklerini değiştirme şansına sahipsiniz.

Eklentiyi Google Chrome için geliştirmişler fakat başka bir fikirdaşımın Firefox vs için de çıkaracağını düşünüyorum ilerki zamanlarda. Renkleri herkes görecek mi? sorusunu konunun başından beri merak ettiğinizi biliyorum. Renklerden sıkılan siz olduğunuza göre sadece siz ve eklentiyi kullanan diğer şahs-ı Facebookiiler görebilir 😉

Tabi hiç yoktan iyidir 😉 maviye devam mı, indirecek misiniz?

indirdiğiniz eklenti kurulduktan sonra Facebook’a girin. Ardından sağ ayarlar sekmesinin en altında renkleri seçmek için bir bölüm olacaktır. Üstteki fotoğrafta görüldüğü gibi.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Emirhan ÖZTÜRKEmirhan ÖZTÜRK

  İndiremiyorum. Eror veriyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Tampermonkey kurulumu için ingilizce bilmenize gerek yok. Mevcur şartlarda eklentiyi kurabiliyor olmanız lazım.
 • Nebi Garcı bayram

  ingilizcem yok bu yüzden tampermonkey i kuramadım yardımcı olur musunuz.
 • Nebi Garcı Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.