Facebook Yıllığınızı Arkadaşlarınızla Paylaşın

12 12 2012 17:57 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2179 kez okundu

Facebook yine ilginç bir özellikler karşınızda. Gün geçmiyor ki yeni bir özelliği tanıtmasın. Kullanıcılarını yeni özellik ve ilgi çekici servislerle kendi ağında tutmayı başaran Facebook, şimdi de yıllık hazırlıyor.

2012 Yılına Genel Bakış başlığı altında bu yılki önemli gelişmelerin, öne çıkan gönderilerin ve popüler haberlerin dahil en önemli 20 anına genel bir bakış hazırlıyor.  Bu 20 içeriği dilerseniz kendi profilinizde, arkadaşlarınızın profilinde, bir sayfada, grupta ya da özel mesaj olarak paylaşabilirsiniz.
Siz de kendi yıllığınızı paylaşmak isterseniz https://www.facebook.com/yearinreview bağlantısına gidebilirsiniz. Paylaş butonu ile kimlerin görebileceğini ve nerede paylaşacağınızı seçebilirsiniz. Mutlu yıllar. 😉

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Tampermonkey kurulumu için ingilizce bilmenize gerek yok. Mevcur şartlarda eklentiyi kurabiliyor olmanız lazım.
 • Anonim bayram

  ingilizcem yok bu yüzden tampermonkey i kuramadım yardımcı olur musunuz.
 • Anonim Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • Anonim Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • Anonim Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.