Facebook’ta Toplu Halde Mesaj Silme

03 03 2012 07:29 tarihinde, Facebook kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 7539 kez okundu

Facebook’un bu aralar ne yapmaya çalıştığını anlamak biraz zor. Fakat belli bir kitleye ulaştığı için istediğini yaptırıyor.
Zaman tüneli kişi profillerine geçtikten sonra memnun kalanların sayısı çok az. Şimdi 30 Mart’ta sayfalara uygulamaya hazırlanıyor.

 

Her neyse konuyu dağıtmayayım. Bildiğiniz gibi mesajlarınızı toplu halde silmek Facebook’ta sorun teşkil ediyor. Bunun için alternatif kullanmak gerekir. Şimdi size Firefox kullanıcıları ve Chrome kullanıcıları için eklentiler vereceğim. Eklentiyi yükledikten sonra mesajlarınıza girin. En üstte “Delete All” butonu çıkacak. Tıklayın toplu halde silin.

 

Chrome kullanıcıları buradan

 

Firefox kullanıcıları buradan

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. cok güzel bi eklenti ama zaman tüneli oldugunda ise yaramiyor diyorlar.ve bende zaman tünelindeyim deniyorum olmuyor bilgilendirirmisiniz?
  tsk ederim simdiden

  • Valla zaman tünelinde denemedim. Olmuyorsa yapacak bir şey yok bu eklenti için. Bir zeki çıkar da zaman tüneli denen kabus için de eklenti yazarsa paylaşır kullanırz.:)

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi GARCI Nebi Garcı

  Tampermonkey kurulumu için ingilizce bilmenize gerek yok. Mevcur şartlarda eklentiyi kurabiliyor olmanız lazım.
 • Nebi GARCI bayram

  ingilizcem yok bu yüzden tampermonkey i kuramadım yardımcı olur musunuz.
 • Nebi GARCI Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • Nebi GARCI Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • Nebi GARCI Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.