Fotoğraflara Toplu Halde İmza Ekleme

20 02 2012 12:38 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 3 yorum yapıldı, 16633 kez okundu

Fotoğraflarınızı internette paylaşmak istiyorsunuz fakat kopyalanıp başka ellerde kullanılamasını da istemiyorsanız üzerine imza basmalısınız. Watermark Factory 2 imza için kolay kullanışlı bir program. Kısaca programdan bahsedeyim.

Watermark Factory fotoğraflarınızın herhangi bir yerine fotoğraf ya da yazıyı imza olarak basar. İsterseniz tek bir fotoğrafa, isterseniz klasörünüzü seçip toplu halde imza işlemi yapabilirsiniz. İmzalı fotoğraflarınızı jpg, bmp, png, gif ve tga uzantılı halde çıkarabilirsiniz.

Oluşturduğunuz imza profilini kaydederek tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Böylece her defasında yeniden imza yazmanıza gerek kalmaz. Aşağıda program kullanımında önemli noktaları fotoğraflarla anlatmaya çalıştım. Umarım yararlı olur. Kolay gelsin..

         

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 3 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. düzenlediğim fotoğrafı tekrar masa üstüne kaydedemiyorum.
  kaydedilen fotoğrafı acarken proğramda acılıyor bir yerlerde yanlış mı yapıyorum acaba?

  • Siz Projeyi kaydediyorsunuz büyük ihtimal. Projeyi kaydedince tekrar düzenleyebilirsiniz. İlk fotoğrafta gösterdiğim fotoğrafın kaydedileceği yeri masaüstü olarak seçin. Ardından Fotoğrafın çıkış formatını gösteren butonun hemen solunda dönüştürme ikonu var büyük. Tıkladığınızda masaüstüne gönderecektir.

 2. Çok faydalı oldu. teşekkür ediyorum paylaşımınız için.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Sedat Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • Sedat Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • Sedat Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Sedat Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Sedat Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.