Fotoğraflara Toplu Halde İmza Ekleme

20 02 2012 12:38 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 3 yorum yapıldı, 14685 kez okundu

Fotoğraflarınızı internette paylaşmak istiyorsunuz fakat kopyalanıp başka ellerde kullanılamasını da istemiyorsanız üzerine imza basmalısınız. Watermark Factory 2 imza için kolay kullanışlı bir program. Kısaca programdan bahsedeyim.

Watermark Factory fotoğraflarınızın herhangi bir yerine fotoğraf ya da yazıyı imza olarak basar. İsterseniz tek bir fotoğrafa, isterseniz klasörünüzü seçip toplu halde imza işlemi yapabilirsiniz. İmzalı fotoğraflarınızı jpg, bmp, png, gif ve tga uzantılı halde çıkarabilirsiniz.

Oluşturduğunuz imza profilini kaydederek tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Böylece her defasında yeniden imza yazmanıza gerek kalmaz. Aşağıda program kullanımında önemli noktaları fotoğraflarla anlatmaya çalıştım. Umarım yararlı olur. Kolay gelsin..

         

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 3 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. düzenlediğim fotoğrafı tekrar masa üstüne kaydedemiyorum.
  kaydedilen fotoğrafı acarken proğramda acılıyor bir yerlerde yanlış mı yapıyorum acaba?

  • Siz Projeyi kaydediyorsunuz büyük ihtimal. Projeyi kaydedince tekrar düzenleyebilirsiniz. İlk fotoğrafta gösterdiğim fotoğrafın kaydedileceği yeri masaüstü olarak seçin. Ardından Fotoğrafın çıkış formatını gösteren butonun hemen solunda dönüştürme ikonu var büyük. Tıkladığınızda masaüstüne gönderecektir.

 2. Çok faydalı oldu. teşekkür ediyorum paylaşımınız için.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Sedat Rıfat

  Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir...
 • Sedat Misafir

  hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.
 • Sedat Misafir

  toplu takip kodunu guncelleyecekmisin
 • Sedat Nebi Garcı

  ssd alacaksanız kesinlikle birleştirmeyin. Birleştirme olur mu ondan da emin değilim ama yani ssd normal diskten kat kat hızlı en azından sistemi ssd ye kurun ki işler hızlı olsun
 • Sedat Misafir

  teşekkur ederim hemen bakıyorum