Fotoğraflara Toplu Halde İmza Ekleme

20 02 2012 12:38 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 3 yorum yapıldı, 15278 kez okundu

Fotoğraflarınızı internette paylaşmak istiyorsunuz fakat kopyalanıp başka ellerde kullanılamasını da istemiyorsanız üzerine imza basmalısınız. Watermark Factory 2 imza için kolay kullanışlı bir program. Kısaca programdan bahsedeyim.

Watermark Factory fotoğraflarınızın herhangi bir yerine fotoğraf ya da yazıyı imza olarak basar. İsterseniz tek bir fotoğrafa, isterseniz klasörünüzü seçip toplu halde imza işlemi yapabilirsiniz. İmzalı fotoğraflarınızı jpg, bmp, png, gif ve tga uzantılı halde çıkarabilirsiniz.

Oluşturduğunuz imza profilini kaydederek tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Böylece her defasında yeniden imza yazmanıza gerek kalmaz. Aşağıda program kullanımında önemli noktaları fotoğraflarla anlatmaya çalıştım. Umarım yararlı olur. Kolay gelsin..

         

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 3 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. düzenlediğim fotoğrafı tekrar masa üstüne kaydedemiyorum.
  kaydedilen fotoğrafı acarken proğramda acılıyor bir yerlerde yanlış mı yapıyorum acaba?

  • Siz Projeyi kaydediyorsunuz büyük ihtimal. Projeyi kaydedince tekrar düzenleyebilirsiniz. İlk fotoğrafta gösterdiğim fotoğrafın kaydedileceği yeri masaüstü olarak seçin. Ardından Fotoğrafın çıkış formatını gösteren butonun hemen solunda dönüştürme ikonu var büyük. Tıkladığınızda masaüstüne gönderecektir.

 2. Çok faydalı oldu. teşekkür ediyorum paylaşımınız için.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Sedat Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Sedat Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Sedat Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Sedat @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Sedat Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.