Fotoğraflara Toplu Halde İmza Ekleme

20 02 2012 12:38 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 3 yorum yapıldı, 15933 kez okundu

Fotoğraflarınızı internette paylaşmak istiyorsunuz fakat kopyalanıp başka ellerde kullanılamasını da istemiyorsanız üzerine imza basmalısınız. Watermark Factory 2 imza için kolay kullanışlı bir program. Kısaca programdan bahsedeyim.

Watermark Factory fotoğraflarınızın herhangi bir yerine fotoğraf ya da yazıyı imza olarak basar. İsterseniz tek bir fotoğrafa, isterseniz klasörünüzü seçip toplu halde imza işlemi yapabilirsiniz. İmzalı fotoğraflarınızı jpg, bmp, png, gif ve tga uzantılı halde çıkarabilirsiniz.

Oluşturduğunuz imza profilini kaydederek tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Böylece her defasında yeniden imza yazmanıza gerek kalmaz. Aşağıda program kullanımında önemli noktaları fotoğraflarla anlatmaya çalıştım. Umarım yararlı olur. Kolay gelsin..

         

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 3 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. düzenlediğim fotoğrafı tekrar masa üstüne kaydedemiyorum.
  kaydedilen fotoğrafı acarken proğramda acılıyor bir yerlerde yanlış mı yapıyorum acaba?

  • Siz Projeyi kaydediyorsunuz büyük ihtimal. Projeyi kaydedince tekrar düzenleyebilirsiniz. İlk fotoğrafta gösterdiğim fotoğrafın kaydedileceği yeri masaüstü olarak seçin. Ardından Fotoğrafın çıkış formatını gösteren butonun hemen solunda dönüştürme ikonu var büyük. Tıkladığınızda masaüstüne gönderecektir.

 2. Çok faydalı oldu. teşekkür ediyorum paylaşımınız için.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Sedat Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Sedat Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Sedat Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Sedat Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Sedat Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...