Fotoğrafları Toplu Halde Boyutlandırın

17 02 2012 20:24 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 3835 kez okundu

Photo Resizer programı ile fotoğraflarınıza istediğiniz boyutu kazandırabilirsiniz. Program sayesinde tek bir fotoğrafı boyutlandırabileceğiniz gibi bir klasördeki yüzlerce fotoğrafı da aynı anda aynı boyuta getirebilirsiniz.

Programın kurulumu basit ve kullanımı oldukça kolay. Yukardaki görselde dosyalarımızı seçtik ardından Next butonuyla bir sonraki işleme geçiyoruz.

Burada yeni oluşturulacak boyutu ve fotoğrafımızın formatını belirledik.  Ayrıca sağ alttaki bölümden fotoğraf kalitesini ayarlayabilirsiniz.

Bu bölümde fotoğrafımıza efekt ekledik. Dilerseniz herhangi birini seçebileceğiniz gibi hepsini kaldırabilirsiniz.

Programı  indirebilirsiniz. (Boyutlandırdığınız fotoğraflarınıza imza eklemek isterseniz şu konuya göz atmanızı tavsiye ederim.)

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı
 1. Faydalı bir çalışma yapmışsınız. Sitenizde Bir çok güzel var.
  Tebrik ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • sybaskan Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • sybaskan Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • sybaskan Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • sybaskan Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • sybaskan Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...