Fotoğrafları Toplu Halde Boyutlandırın

17 02 2012 20:24 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 3519 kez okundu

Photo Resizer programı ile fotoğraflarınıza istediğiniz boyutu kazandırabilirsiniz. Program sayesinde tek bir fotoğrafı boyutlandırabileceğiniz gibi bir klasördeki yüzlerce fotoğrafı da aynı anda aynı boyuta getirebilirsiniz.

Programın kurulumu basit ve kullanımı oldukça kolay. Yukardaki görselde dosyalarımızı seçtik ardından Next butonuyla bir sonraki işleme geçiyoruz.

Burada yeni oluşturulacak boyutu ve fotoğrafımızın formatını belirledik.  Ayrıca sağ alttaki bölümden fotoğraf kalitesini ayarlayabilirsiniz.

Bu bölümde fotoğrafımıza efekt ekledik. Dilerseniz herhangi birini seçebileceğiniz gibi hepsini kaldırabilirsiniz.

Programı  indirebilirsiniz. (Boyutlandırdığınız fotoğraflarınıza imza eklemek isterseniz şu konuya göz atmanızı tavsiye ederim.)

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı
 1. Faydalı bir çalışma yapmışsınız. Sitenizde Bir çok güzel var.
  Tebrik ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • sybaskan Rıfat

  Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir...
 • sybaskan Misafir

  hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.
 • sybaskan Misafir

  toplu takip kodunu guncelleyecekmisin
 • sybaskan Nebi Garcı

  ssd alacaksanız kesinlikle birleştirmeyin. Birleştirme olur mu ondan da emin değilim ama yani ssd normal diskten kat kat hızlı en azından sistemi ssd ye kurun ki işler hızlı olsun
 • sybaskan Misafir

  teşekkur ederim hemen bakıyorum