Fotoğrafları Toplu Halde Boyutlandırın

17 02 2012 20:24 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 4085 kez okundu

Photo Resizer programı ile fotoğraflarınıza istediğiniz boyutu kazandırabilirsiniz. Program sayesinde tek bir fotoğrafı boyutlandırabileceğiniz gibi bir klasördeki yüzlerce fotoğrafı da aynı anda aynı boyuta getirebilirsiniz.

Programın kurulumu basit ve kullanımı oldukça kolay. Yukardaki görselde dosyalarımızı seçtik ardından Next butonuyla bir sonraki işleme geçiyoruz.

Burada yeni oluşturulacak boyutu ve fotoğrafımızın formatını belirledik.  Ayrıca sağ alttaki bölümden fotoğraf kalitesini ayarlayabilirsiniz.

Bu bölümde fotoğrafımıza efekt ekledik. Dilerseniz herhangi birini seçebileceğiniz gibi hepsini kaldırabilirsiniz.

Programı  indirebilirsiniz. (Boyutlandırdığınız fotoğraflarınıza imza eklemek isterseniz şu konuya göz atmanızı tavsiye ederim.)

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı
 1. Faydalı bir çalışma yapmışsınız. Sitenizde Bir çok güzel var.
  Tebrik ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • sybaskan Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • sybaskan Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • sybaskan Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • sybaskan Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • sybaskan Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.