Fotoğrafları Toplu Halde Boyutlandırın

17 02 2012 20:24 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 3672 kez okundu

Photo Resizer programı ile fotoğraflarınıza istediğiniz boyutu kazandırabilirsiniz. Program sayesinde tek bir fotoğrafı boyutlandırabileceğiniz gibi bir klasördeki yüzlerce fotoğrafı da aynı anda aynı boyuta getirebilirsiniz.

Programın kurulumu basit ve kullanımı oldukça kolay. Yukardaki görselde dosyalarımızı seçtik ardından Next butonuyla bir sonraki işleme geçiyoruz.

Burada yeni oluşturulacak boyutu ve fotoğrafımızın formatını belirledik.  Ayrıca sağ alttaki bölümden fotoğraf kalitesini ayarlayabilirsiniz.

Bu bölümde fotoğrafımıza efekt ekledik. Dilerseniz herhangi birini seçebileceğiniz gibi hepsini kaldırabilirsiniz.

Programı  indirebilirsiniz. (Boyutlandırdığınız fotoğraflarınıza imza eklemek isterseniz şu konuya göz atmanızı tavsiye ederim.)

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı
 1. Faydalı bir çalışma yapmışsınız. Sitenizde Bir çok güzel var.
  Tebrik ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • sybaskan Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • sybaskan Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • sybaskan Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • sybaskan @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • sybaskan Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.