Gmail’den Dışarıyı Seyretmek

27 03 2012 00:05 tarihinde, Google kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 4389 kez okundu

 

Pencereye uzaksınız.. Dışarıda hava nasıl bilmiyorsunuz.. İş yerinde ya da odanızdasınız.. Bir Google Mail hesabına sahipsiniz.. Pencereye uzanıp perdeyi aralamaya üşeniyorsunuz.. Başınızı kaldırıp “havada yağış var mı ki, pazara gitsem” diye mırıldanmak zor geliyor.. Amma uzattın ne diyeceksen de diyorsunuz..

 

Diyorum ki gmail hesabınızı açın, sağ üstten ayarlar’a girin. Ardından temalar’ı seçin. En altta konum bilgisi mevcut. Konumunuzu ayarlayın (İl olması şart değil, çoğu ilçeler de seçilebiliyor.) ardından ağaç temasını seçin ve dışarıda olup biten hava olayları gmail arkaplanda gözüksün. Siz de dışarıda neler olup bittiğini oturduğunuz yerden öğrenmiş olun. (aman yerinizden kıpırdamayın! üşengeç millet olduk iyice 🙂

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • techvadi Nebi Garcı

  Yazının altına not düştüm kaldırıldığında
 • techvadi yorumcu

  eklentinizi güncelleyin.
 • techvadi yorumcu

  Bu özellik twitterdan kaldırılmış. Link kırık ve mevcut profilimdeki mesaj butonu ve saatler kaldırılmış..
 • techvadi Misafir

  takip işlem sırasına alıyor fakat başlamıyor hocam çözümü nedir acaba
 • techvadi Misafir

  Merhaba, bu islemi yapmam icin oncelikle tarayicidan instagram sifremi girmem mi gerekiyor.Cunku beni engelleyen birini benimde engelleyebilmem icin login olup engelle butonuna basmam gerekmiyor mu?