Google Güvenli Arama Filtresini Değiştirin

04 12 2012 20:54 tarihinde, Google kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 7141 kez okundu

Google görsel aramasında bir fotoğrafa ihtiyacınız var. Mesela bebek resimleri. Bebek resimleri ararken Türkçe isimle aradınız ve bir çok fotoğraf elde ettiniz. Sizin için yeterli olmadı. Diğer dillerde de aramak istediniz ve “baby” yazdınız aradınız. Karşınıza gerçekten bebek fotoğrafları çıkacağını mı umuyorsunuz?

Tabi ki hayır.  Google güvenli arama filtresini normalde orta düzeyde kullanıyorsunuz. Bu bütün kullanıcılar için böyle. Ancak değişiklik yaptığınızda daha güvenli arama sonuçları elde edebilirsiniz.

Google güvenli arama filtresini değiştirmek için Google anasayfasında sağ üst kısımdaki ayarlar ikonuna tıklayıp arama ayarlarını ya da görsel arama bölümündeyken sağ üstte yer alan güvenli aram butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca aynı buton ile herhangi bir görseli rahatsız edici olarak rapor edebilirsiniz. Rahatsız edici görseli rapor et dediğinizde tüm görsellerin üzerinde rapor et butonu aktif olur. Artık sakıncalı içerik çıkacak mı kaygısı taşımadan güvenle gezinebilirsiniz. İyi surfler 🙂

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Anonim Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Anonim Nebi Garcı

  E-posta gönderildi