Her Renkten Yeni Fare İmleçleri

02 02 2012 16:19 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 6 yorum yapıldı, 18244 kez okundu

Bilgisayarınızda en çok gördüğünüz şey hiç şüphesiz fare imleciniz 🙂 Bundan sıkılmak da doğal bir durum. Değiştirmek için ise yeni imleç dosyalarına ihtiyacınız var. Daha önce bulduğum renkli yeni imleçleri bir klasörde topladım. Klasörü C:\Windows\Cursors klasörüne kopyalayın.

Şimdi denetim masasındaki fare seçeneklerinden imleçleri seçebilirsiniz.. Buyrun dosyaları buradan indirebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 6 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. deneyeceğim

 2. ALLAH RAZI OLSUN BE KARDEŞ.

 3. indirilmiyo 🙁

  • İndirme bağlantısı sizie copy.com a yönlendirir. Buradan en alttaki save bağlantısına tıklayıp ardından download deyin. Çıkan klasörü C:\Windows\Cursors klasörüne kopyalayın ardından imleçleri denetim masasındaki fare imleçleri kısmına girip seçin.

 4. diyoki hedef klasöre erişmenize izin yok

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Nebi Garcı Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Nebi Garcı @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.