Instagram’a Bilgisayarınızdan Fotoğraf Yükleyin

19 04 2015 14:57 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 3805 kez okundu

Instagram hesabınıza bilgisayarınızdaki fotoğrafları direkt yüklemek istiyorsanız ve bunun için bir çözüm bulamadıysanız sizlere kısaca çözümü açıklayayım.

Instagram bilindiği üzere fotoğraf ve kısa video paylaşımı için en çok tercih edilen sosyal ağlardan bir tanesi. Geçtiğimiz dönemde Facebook tarafından satın alınan bu uygulama sadece mobil kullanıcılara paylaşım imkanı sağlıyor ancak paylaşımlar bilgisayardan giriş yapıldığı zaman gözükebiliyor.

Bilgisayar üzerinden fotoğraf yükleme imkanının olmaması bazı alternatif çözümlere yönelmeye mecbur kılıyor. Bunlardan biri de Gramblr isimli program

Gramblr isimli programı bilgisayarınıza kurduğunuzda artık telefonunuzda olduğu gibi bilgisayarınızdan herhangi bir diskten fotoğraf seçip paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak Gramblur’u kendi sitesinden indirin

İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyadan kurulum dosyasını çıkarın ve yönetici olarak çalıştırın. Aksi halde kurulumda hata alabilirsiniz.

İşlem tamamlandığında ve programı açtığınızda instagram kullanıcı adınız ve şifreniz istenecektir.

gramblur

Gerekli bilgileri girdikten sonra yükleme işlemini yapmanız için öncelikle fotoğrafın boyutunun 650×650 olmasına dikkat edin. Ayrıca fotoğraf boyutu 500kb’ı geçmemesi gerekir. Zaten o boyutta bir fotoğraf 500kb olması biraz zor.

gramblur upload

Fotoğraf yüklendiğinde etiket girmeniz için bir pencere gelecektir. Etiketleri ekledikten sonra fotoğrafını Instagram hesabınızdan paylaşılmış olacaktır.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı
 1. oktay çetinkayaoktay çetinkaya

  ilk teşekkür benden olsun .Ben zaten kullanıyordum ama süper paylaşım ellerine sağlık

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • oktay çetinkaya Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • oktay çetinkaya Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • oktay çetinkaya Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • oktay çetinkaya @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • oktay çetinkaya Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.