Instagram’a Bilgisayarınızdan Fotoğraf Yükleyin

19 04 2015 14:57 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 3321 kez okundu

Instagram hesabınıza bilgisayarınızdaki fotoğrafları direkt yüklemek istiyorsanız ve bunun için bir çözüm bulamadıysanız sizlere kısaca çözümü açıklayayım.

Instagram bilindiği üzere fotoğraf ve kısa video paylaşımı için en çok tercih edilen sosyal ağlardan bir tanesi. Geçtiğimiz dönemde Facebook tarafından satın alınan bu uygulama sadece mobil kullanıcılara paylaşım imkanı sağlıyor ancak paylaşımlar bilgisayardan giriş yapıldığı zaman gözükebiliyor.

Bilgisayar üzerinden fotoğraf yükleme imkanının olmaması bazı alternatif çözümlere yönelmeye mecbur kılıyor. Bunlardan biri de Gramblr isimli program

Gramblr isimli programı bilgisayarınıza kurduğunuzda artık telefonunuzda olduğu gibi bilgisayarınızdan herhangi bir diskten fotoğraf seçip paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak Gramblur’u kendi sitesinden indirin

İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyadan kurulum dosyasını çıkarın ve yönetici olarak çalıştırın. Aksi halde kurulumda hata alabilirsiniz.

İşlem tamamlandığında ve programı açtığınızda instagram kullanıcı adınız ve şifreniz istenecektir.

gramblur

Gerekli bilgileri girdikten sonra yükleme işlemini yapmanız için öncelikle fotoğrafın boyutunun 650×650 olmasına dikkat edin. Ayrıca fotoğraf boyutu 500kb’ı geçmemesi gerekir. Zaten o boyutta bir fotoğraf 500kb olması biraz zor.

gramblur upload

Fotoğraf yüklendiğinde etiket girmeniz için bir pencere gelecektir. Etiketleri ekledikten sonra fotoğrafını Instagram hesabınızdan paylaşılmış olacaktır.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı
 1. oktay çetinkayaoktay çetinkaya

  ilk teşekkür benden olsun .Ben zaten kullanıyordum ama süper paylaşım ellerine sağlık

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • oktay çetinkaya Rıfat

  Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir...
 • oktay çetinkaya Misafir

  hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.
 • oktay çetinkaya Misafir

  toplu takip kodunu guncelleyecekmisin
 • oktay çetinkaya Nebi Garcı

  ssd alacaksanız kesinlikle birleştirmeyin. Birleştirme olur mu ondan da emin değilim ama yani ssd normal diskten kat kat hızlı en azından sistemi ssd ye kurun ki işler hızlı olsun
 • oktay çetinkaya Misafir

  teşekkur ederim hemen bakıyorum