Instagram’da Sizi Geri Takip Etmeyenleri Görün

20 11 2015 22:24 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. 4 yorum yapıldı, 5100 kez okundu

Instagram'da sizi geri takip etmeyen kullanıcıları merak ediyorsanız, ya da takibi bırakan kişileri görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Facebook’un Fotoğraf ve kısa video paylaşım uygulaması Instagram bildiğiniz gibi kullanıcı bilgilerinde sizi takip edip etmediğini yazmıyor.
Takip ettiğiniz bir kişinin sizi geri takip edip etmediğini bulmak için bu yüzden 3. taraf uygulamalar kullanmanız gerekir. Her uygulamaya güvenemeyeceğinizi bu zamana kadar olan sosyal medya tecrübelerinizden anlamışsınızdır.

Size önereceğim uygulamayı kullanarak sizi geri takip etmeyen hesapları bulup dilerseniz takibi bırakabilirsiniz.

Öncelikle uygulamaya için bilgisayarınızdan ya da mobil tarayıcınızdan http://friendorfollow.com/ a gidin.

Burada Connect to Instagram bağlantısına tıklayın ve kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.

Ekran Görüntüsü (49)

Outhorize butonu ile erişim izni verdikten sonra Following sekmesinden sizi geri takip etmeyen ancak sizin takip ettiğiniz kullanıcıları görebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü (51)

Hesabınıza erişim izni verdiğiniz uygulamayı tekrar kaldırmak istediğinizde

Ekran Görüntüsü (52)

https://instagram.com/accounts/manage_access/ adresinden erişimi iptal et butonuna tıklayıp onaylayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 4 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. 3500 takipçi üstü için premium üyelik istiyor site hocam

 2. Uygulamada erişimi iptal edip onaylıyorum, daha sonra uygulama yöneticisine girdiğimde “Friend or Follow Beta” izinli uygulamalarda yine de gözüküyor.

 3. Paylaşımınız için teşekkürler çok güzel bir uygulama yalnız otomatik olarak çıkartma kodu yokmudur acaba bunun tek tek elle çıkartmak biraz zor oluyorda

 4. ustam twitterda değilde artık instagram için bi kodlar bulunsa daha aktif be popiler olur sizin içinde bizim içinde faydası olur bi düşünün isterseniz eger tabi oluyorsa alamam pek .d

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Misafir Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Misafir Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Misafir Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Misafir Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Misafir Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...