İnternete Girişte TTnet Hoş Geldiniz Sayfasına Yönlendirme Sorunu

24 12 2012 18:31 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 11330 kez okundu

İnternet servis sağlayıcınız eğer TTnet ise siz de kuşlar gibi özgür dünyanızda bazı  klasik hatalarla karşılaşabilirsiniz. Bunlardan biri de  genellikle interneti yeni bağlattığınızda herhangi bir siteye girerken TTnet hoş geldiniz sayfasına yönlendirmesi.

Aslında tüm sitelerde yönlendirme olmuyor. https yani Hyper Text Transfer Protocol Secure (Güvenli Zengin Metin Transferi Protokolü) içeren bazı bankalar, Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri, E-devlet kapısı gibi sitelere girebiliyorsunuz. Ancak diğer http ile başlayan bir sayfaya girerken TTnet hoş geldiniz sayfasına yönlendirme alıyor olabilirsiniz. Bir kez yönlendirme normal. Çünkü bilgilerinizi güncellediğiniz taktirde o sayfaya artık yönlendirmemesi gerekiyor.

Sürekli yönlendirmeler olduğunda yapmanız gereken ilk iş internet bağlantınız için başvurduğunuz TTnet şubesi olmamalıdır. Gittiğinizde şube müdüründen tutun da oradaki güvenlik görevlisine kadar hepsi size çözüm önerisi sunabilir. Hepsini dinlersiniz kafanız şişer ve ardından size  7 haneli TTnet müşteri temsilciliği numarasını bir kağıda yazıp verirler ve siz de kafanız bir milyon dönersiniz evinize.

TTnet müşteri temsilciliğini (4440375) aradığınızda ve durumunuzu izah ettiğinizde size yardımcı olacaklardır. Ancak müşteri temsilciliğine bağlanana kadar bilgisayar sizi hatta epey oyalayacaktır. Müşteri numaranızı girdikten sonra herhangi bir servis seçin ve sürekli 1’i tuşlayarak müşteri temsilcisine aktarmasını bekleyin.  Müşteri temsilciniz bağlanıncaya kadar dinleyeceğiniz ve uzun arayışlardan sonra bulunan o ellili yılların en seçkin bestelerinden özenle seçilerek amr formatıyla  kaydedilip çalınan muskiyi duyunca zaten tüm sorunlarınız çözülecektir. Müşteri temsilcinize durumu izah edin. Zaten durumu izah ettiğinizde o sayfayı eliyle koymuş gibi bulup kaldıracaktır emin olun.

Sorununuz çözüldüyse yapmanız gereken tek şey TTnet’e alternatif bir firmanın Ülkemizde doğması için tüm kalbinizle dua etmek. Geçmiş olsun 🙂

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...