İnternete Girişte TTnet Hoş Geldiniz Sayfasına Yönlendirme Sorunu

24 12 2012 18:31 tarihinde, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 11792 kez okundu

İnternet servis sağlayıcınız eğer TTnet ise siz de kuşlar gibi özgür dünyanızda bazı  klasik hatalarla karşılaşabilirsiniz. Bunlardan biri de  genellikle interneti yeni bağlattığınızda herhangi bir siteye girerken TTnet hoş geldiniz sayfasına yönlendirmesi.

Aslında tüm sitelerde yönlendirme olmuyor. https yani Hyper Text Transfer Protocol Secure (Güvenli Zengin Metin Transferi Protokolü) içeren bazı bankalar, Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri, E-devlet kapısı gibi sitelere girebiliyorsunuz. Ancak diğer http ile başlayan bir sayfaya girerken TTnet hoş geldiniz sayfasına yönlendirme alıyor olabilirsiniz. Bir kez yönlendirme normal. Çünkü bilgilerinizi güncellediğiniz taktirde o sayfaya artık yönlendirmemesi gerekiyor.

Sürekli yönlendirmeler olduğunda yapmanız gereken ilk iş internet bağlantınız için başvurduğunuz TTnet şubesi olmamalıdır. Gittiğinizde şube müdüründen tutun da oradaki güvenlik görevlisine kadar hepsi size çözüm önerisi sunabilir. Hepsini dinlersiniz kafanız şişer ve ardından size  7 haneli TTnet müşteri temsilciliği numarasını bir kağıda yazıp verirler ve siz de kafanız bir milyon dönersiniz evinize.

TTnet müşteri temsilciliğini (4440375) aradığınızda ve durumunuzu izah ettiğinizde size yardımcı olacaklardır. Ancak müşteri temsilciliğine bağlanana kadar bilgisayar sizi hatta epey oyalayacaktır. Müşteri numaranızı girdikten sonra herhangi bir servis seçin ve sürekli 1’i tuşlayarak müşteri temsilcisine aktarmasını bekleyin.  Müşteri temsilciniz bağlanıncaya kadar dinleyeceğiniz ve uzun arayışlardan sonra bulunan o ellili yılların en seçkin bestelerinden özenle seçilerek amr formatıyla  kaydedilip çalınan muskiyi duyunca zaten tüm sorunlarınız çözülecektir. Müşteri temsilcinize durumu izah edin. Zaten durumu izah ettiğinizde o sayfayı eliyle koymuş gibi bulup kaldıracaktır emin olun.

Sorununuz çözüldüyse yapmanız gereken tek şey TTnet’e alternatif bir firmanın Ülkemizde doğması için tüm kalbinizle dua etmek. Geçmiş olsun 🙂

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Yazının altına not düştüm kaldırıldığında
 • Anonim yorumcu

  eklentinizi güncelleyin.
 • Anonim yorumcu

  Bu özellik twitterdan kaldırılmış. Link kırık ve mevcut profilimdeki mesaj butonu ve saatler kaldırılmış..
 • Anonim Misafir

  takip işlem sırasına alıyor fakat başlamıyor hocam çözümü nedir acaba
 • Anonim Misafir

  Merhaba, bu islemi yapmam icin oncelikle tarayicidan instagram sifremi girmem mi gerekiyor.Cunku beni engelleyen birini benimde engelleyebilmem icin login olup engelle butonuna basmam gerekmiyor mu?