İthalat ve İhracatta Profesyonel Taşımacılık

14 02 2014 18:30 tarihinde, Genel kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 1710 kez okundu

viraforwardingMikro anlamda kişiler nasılsa birbirileri ile alış veriş yapıyorsa makro anlamda da devletler ve ülkelerde de birbirleri ile alış veriş yapar. Dış ticaret olarak tanımlanan bu işlev ülkelerin gerekli ihtiyaçlarını kendilerinin karşılayamaması ya da oldukça maliyetli olmasından kaynaklanır. Bu şekilde alış veriş yapılırken uluslararası lojistik markası Vira Forwarding gibi kuruluşlar devreye girer.

Vira Forwarding İstanbul Kadıköy’de ve 1996 yılından bu yana hizmet veren uluslararası bir nakliye firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana ülkemizde ihracat ve ithalata katkı sağlayan Vira Forwarding profesyonel bir şekilde nakliye hizmeti sağlamaktadır. 18 yıllık bir geçmişe sahip olan Vira Forwarding aslında bundan çok daha fazla tecrübeye sahip.

Firmanın kurucuları iş hayatında belirli bir kariyer edinmiş başarılı kişilerden oluşmakta. 2 ortaklı yapıya sahip olan firmanın ortaklarından biri 9 yıllık konteyner sektöründe satış – pazarlama tecrübesine sahip iken bir diğeri 10 yıllık ihracat müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde yerine getirmiş ve daha sonrasında birleşerek Vira Forwarding’i kurmuşlardır.

İthalat – İhracat İşlerinize Profesyonel Hizmet

İsterseniz ithalat ister ihracat işlemlerinde olsun Vira Forwarding sizlere gerekli belgelerin hazırlanmasından, yüklemenin yapılmasına ve adrese teslimine kadar her alan en iyi şekilde hizmet sunuyor. İthalat işlemlerinizde tüm belgeleriniz için önceden hazırlık yapılır, ürünlerin yüklendiği geminin gerekli bilgileri, geliş rotası, yükün durumu, gecikme ihtimali gibi tüm bilgiler ve ihtimaller değerlendirilerek müşteriye gerekli bilgiler verilir.

Aynı şekilde ihracatta da müşterinin isteği doğrultusun da ve malın niteliğe bağlı olarak hava yolu, kara yolu ve deniz yolu seçenekleri arasında en uygun olanı seçilir ve gerekli analiler yapılarak müşteriye gerekli raporlar gönderilir. Türkiye’den dünyanın bir ucuna ya da dünyanın farklı bir noktasında ülkemize yapılacak olan tüm işlemler uluslararası lojistik markası Vira Forwarding tarafından yıllar tecrübesi ve bilgi birikimiyle sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Yükleme esnasında gümrük de herhangi bir sorun olmaması için Vira Forwarding sizlere yükleme için gerekli bilgileri ve istifleme konusunda gerekli bilgileri vererek taşımanın her anında güncel bilgi akışı sağlayarak sürekli olarak bilgi sunar. Hakkımızda ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için www.viraforwarding.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...