İthalat ve İhracatta Profesyonel Taşımacılık

14 02 2014 18:30 tarihinde, Genel kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 1604 kez okundu

viraforwardingMikro anlamda kişiler nasılsa birbirileri ile alış veriş yapıyorsa makro anlamda da devletler ve ülkelerde de birbirleri ile alış veriş yapar. Dış ticaret olarak tanımlanan bu işlev ülkelerin gerekli ihtiyaçlarını kendilerinin karşılayamaması ya da oldukça maliyetli olmasından kaynaklanır. Bu şekilde alış veriş yapılırken uluslararası lojistik markası Vira Forwarding gibi kuruluşlar devreye girer.

Vira Forwarding İstanbul Kadıköy’de ve 1996 yılından bu yana hizmet veren uluslararası bir nakliye firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana ülkemizde ihracat ve ithalata katkı sağlayan Vira Forwarding profesyonel bir şekilde nakliye hizmeti sağlamaktadır. 18 yıllık bir geçmişe sahip olan Vira Forwarding aslında bundan çok daha fazla tecrübeye sahip.

Firmanın kurucuları iş hayatında belirli bir kariyer edinmiş başarılı kişilerden oluşmakta. 2 ortaklı yapıya sahip olan firmanın ortaklarından biri 9 yıllık konteyner sektöründe satış – pazarlama tecrübesine sahip iken bir diğeri 10 yıllık ihracat müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde yerine getirmiş ve daha sonrasında birleşerek Vira Forwarding’i kurmuşlardır.

İthalat – İhracat İşlerinize Profesyonel Hizmet

İsterseniz ithalat ister ihracat işlemlerinde olsun Vira Forwarding sizlere gerekli belgelerin hazırlanmasından, yüklemenin yapılmasına ve adrese teslimine kadar her alan en iyi şekilde hizmet sunuyor. İthalat işlemlerinizde tüm belgeleriniz için önceden hazırlık yapılır, ürünlerin yüklendiği geminin gerekli bilgileri, geliş rotası, yükün durumu, gecikme ihtimali gibi tüm bilgiler ve ihtimaller değerlendirilerek müşteriye gerekli bilgiler verilir.

Aynı şekilde ihracatta da müşterinin isteği doğrultusun da ve malın niteliğe bağlı olarak hava yolu, kara yolu ve deniz yolu seçenekleri arasında en uygun olanı seçilir ve gerekli analiler yapılarak müşteriye gerekli raporlar gönderilir. Türkiye’den dünyanın bir ucuna ya da dünyanın farklı bir noktasında ülkemize yapılacak olan tüm işlemler uluslararası lojistik markası Vira Forwarding tarafından yıllar tecrübesi ve bilgi birikimiyle sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Yükleme esnasında gümrük de herhangi bir sorun olmaması için Vira Forwarding sizlere yükleme için gerekli bilgileri ve istifleme konusunda gerekli bilgileri vererek taşımanın her anında güncel bilgi akışı sağlayarak sürekli olarak bilgi sunar. Hakkımızda ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için www.viraforwarding.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Tampermonkey kurulumu için ingilizce bilmenize gerek yok. Mevcur şartlarda eklentiyi kurabiliyor olmanız lazım.
 • Anonim bayram

  ingilizcem yok bu yüzden tampermonkey i kuramadım yardımcı olur musunuz.
 • Anonim Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • Anonim Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • Anonim Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.