K-Lite Codec Pack Equalizer Ayarları

10 10 2013 20:02 tarihinde, Bilgisayar İpuçları kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 5116 kez okundu

Bilgisayarınızda formattan sonra kurulacak belli başlı yazılımlardan biridir medya oynatıcıları.

Medya oynatıcıları günümüzde çeşitliliği bir hayli fazla olan uzantılara sahip. Mp4, Avi, Flv, Mov, Mp3, Mkv gibi bir çok uzantı ile karşılaşıyoruz. Bunların hepsini tek bir medya oynatıcısı ile açmak bazen sıkıntı olabilir. Bu yüzden belli başlı medya oynatıcılarından birini kullanmanız gerekir.

K-Lite Codec Pack ile Xvid, DivX gibi sıkıştırılmış medya dosyalarını rahatlıkla açabilirisniz.

Medya dosyalarınızı K-Lite Codec Pack açıyorsanız bazen equalizer ayarlarına ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. K-Lite Codec Pack için equalizer ayarlarını programı açtığınızda ayarlar menüsünde bulamamış olabilirsiniz.

K-Lite Codec Pack Equalizer ayarlarını kendinize göre düzenlemek istiyorsanız öncelikle bir medya dosyasını K-Lite Codec Pack ile açın.

Ardından bilgisayarınızın görev çubuğu üzerinde bulunan ve sağ alt köşesinde çıkan, üzerinde FFA yazılı koyu mavi ikona çift tıklayın.

equalizer

Tıkladığınızda karşınıza bir ayarlar menüsü çıkacaktır.

Sol kısımdaki menüden equalizer seçeneğine tıklayın ve işaretleyin. Ardından istediğiniz değerleri ayarlayıp apply deyin.

Artık K-Lite Codec Pack açtığınızda equalizer aktif durumda olacaktır. Kolay gelsin. İyi seyirler.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Anonim Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Anonim Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Anonim @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Anonim Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.