K-Lite Codec Pack Equalizer Ayarları

10 10 2013 20:02 tarihinde, Bilgisayar İpuçları kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 4895 kez okundu

Bilgisayarınızda formattan sonra kurulacak belli başlı yazılımlardan biridir medya oynatıcıları.

Medya oynatıcıları günümüzde çeşitliliği bir hayli fazla olan uzantılara sahip. Mp4, Avi, Flv, Mov, Mp3, Mkv gibi bir çok uzantı ile karşılaşıyoruz. Bunların hepsini tek bir medya oynatıcısı ile açmak bazen sıkıntı olabilir. Bu yüzden belli başlı medya oynatıcılarından birini kullanmanız gerekir.

K-Lite Codec Pack ile Xvid, DivX gibi sıkıştırılmış medya dosyalarını rahatlıkla açabilirisniz.

Medya dosyalarınızı K-Lite Codec Pack açıyorsanız bazen equalizer ayarlarına ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. K-Lite Codec Pack için equalizer ayarlarını programı açtığınızda ayarlar menüsünde bulamamış olabilirsiniz.

K-Lite Codec Pack Equalizer ayarlarını kendinize göre düzenlemek istiyorsanız öncelikle bir medya dosyasını K-Lite Codec Pack ile açın.

Ardından bilgisayarınızın görev çubuğu üzerinde bulunan ve sağ alt köşesinde çıkan, üzerinde FFA yazılı koyu mavi ikona çift tıklayın.

equalizer

Tıkladığınızda karşınıza bir ayarlar menüsü çıkacaktır.

Sol kısımdaki menüden equalizer seçeneğine tıklayın ve işaretleyin. Ardından istediğiniz değerleri ayarlayıp apply deyin.

Artık K-Lite Codec Pack açtığınızda equalizer aktif durumda olacaktır. Kolay gelsin. İyi seyirler.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Rıfat

  Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir...
 • Anonim Misafir

  hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.
 • Anonim Misafir

  toplu takip kodunu guncelleyecekmisin
 • Anonim Nebi Garcı

  ssd alacaksanız kesinlikle birleştirmeyin. Birleştirme olur mu ondan da emin değilim ama yani ssd normal diskten kat kat hızlı en azından sistemi ssd ye kurun ki işler hızlı olsun
 • Anonim Misafir

  teşekkur ederim hemen bakıyorum