Kendiliğinden Açılan ve Silinen Kısa Mesaj

05 11 2012 10:34 tarihinde, Uygulamalar kategorisinde yazıldı. 3 yorum yapıldı, 8086 kez okundu

Arkadaşlarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize kısa mesaj göndermek artık daha zevkli olacak. Gönderdiğiniz mesaj okunduktan sonra kaybolacak ve alan kişinin telefonuna kaydolmayacak. Hem mesajı açma zahmetinde de bulunmayacak. Mesaj geldiğinde kendiliğinden ekranda gözükecek.

 

Cool Sms+ bir flash kısa mesaj gönderme uygulamasıdır. Cep telefonunuza kurduğunuzda artık sürpriz mesajlar gönderebilirsiniz. Sadece kısa mesaj değil tabiki. Servis mesajı da gönderebilirsiniz. Bir web adresini paylaşmak istediğinizde kısa mesaj olarak değil de servis mesajı olarak gönderebilir ve dolayısıyla alan kişi adresi kopyalayıp ya da yeniden yazıp web’de açmak zorunda kalmadan direk web uygulamasına geçer.

 

Programı indirmek ve kullanmak için S60v2/ S60v3/S60v5/ SymbianOS9.x  modellerinden birini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Yukarıdaki modellerin hangi telefonlar olduğunu öğrenmek için bu bağlantıya gözatabilirsiniz

 

indireceğiniz zip dosyasında s60v2 ve diğerleri için ayrı dosya mevcut. Kendi telefonunuza uygun olanı yükleyin. Şimdi indirin

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 3 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Mustafa DEMİRALPMustafa DEMİRALP

  iyiymiş ama daha yeni başlıyor olmalıyız

 2. bu uygulamanın androıd uyumlu olanı var mı acaba ?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Eposta gönderildi
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba instagram eklentisini satın almak istiyorum banka bilgilerinizi gönderebilir misiniz rica etsem
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  eposta gönderildi
 • Nebi Garcı Misafir

  twitter eklentisi almak istiyorum 4 hesap için
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Banka bilgileri e-posta adresinize gönderildi.