Kendiliğinden Açılan ve Silinen Kısa Mesaj

05 11 2012 10:34 tarihinde, Uygulamalar kategorisinde yazıldı. 3 yorum yapıldı, 8383 kez okundu

Arkadaşlarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize kısa mesaj göndermek artık daha zevkli olacak. Gönderdiğiniz mesaj okunduktan sonra kaybolacak ve alan kişinin telefonuna kaydolmayacak. Hem mesajı açma zahmetinde de bulunmayacak. Mesaj geldiğinde kendiliğinden ekranda gözükecek.

 

Cool Sms+ bir flash kısa mesaj gönderme uygulamasıdır. Cep telefonunuza kurduğunuzda artık sürpriz mesajlar gönderebilirsiniz. Sadece kısa mesaj değil tabiki. Servis mesajı da gönderebilirsiniz. Bir web adresini paylaşmak istediğinizde kısa mesaj olarak değil de servis mesajı olarak gönderebilir ve dolayısıyla alan kişi adresi kopyalayıp ya da yeniden yazıp web’de açmak zorunda kalmadan direk web uygulamasına geçer.

 

Programı indirmek ve kullanmak için S60v2/ S60v3/S60v5/ SymbianOS9.x  modellerinden birini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Yukarıdaki modellerin hangi telefonlar olduğunu öğrenmek için bu bağlantıya gözatabilirsiniz

 

indireceğiniz zip dosyasında s60v2 ve diğerleri için ayrı dosya mevcut. Kendi telefonunuza uygun olanı yükleyin. Şimdi indirin

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 3 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Mustafa DEMİRALPMustafa DEMİRALP

  iyiymiş ama daha yeni başlıyor olmalıyız

 2. bu uygulamanın androıd uyumlu olanı var mı acaba ?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Yazının altına not düştüm kaldırıldığında
 • Nebi Garcı yorumcu

  eklentinizi güncelleyin.
 • Nebi Garcı yorumcu

  Bu özellik twitterdan kaldırılmış. Link kırık ve mevcut profilimdeki mesaj butonu ve saatler kaldırılmış..
 • Nebi Garcı Misafir

  takip işlem sırasına alıyor fakat başlamıyor hocam çözümü nedir acaba
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba, bu islemi yapmam icin oncelikle tarayicidan instagram sifremi girmem mi gerekiyor.Cunku beni engelleyen birini benimde engelleyebilmem icin login olup engelle butonuna basmam gerekmiyor mu?