Makale Tercüme ve Tez Çevirisi Hizmeti

09 03 2018 17:19 tarihinde, Diğer kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 640 kez okundu

Akademik çeviri için arayışta olduğunuzda çeviri ofisinin farklı uzmanlık alanlarında hizmet sunmasının yanı sıra yeminli çeviri hizmetini de titizlikle ve profesyonellikle sunabilmelidir. Dünyanın herhangi bir yerinden ulaşabilir olması ve ayrıca seçkin hizmetleri ve müşteri gizliliği ilkeleri ile oldukça önemli bir konumda olmalıdır. Profesyonel çeviri hizmeti sunan Çevirimvar akademik çeviride, yüksek lisans tezi çevirisi, lisans tezi çevirisi, hakemli dergi yayın çevirisi, tez özeti çevirisi, makale çevirisi gibi pek çok alanda çeviri hizmeti sunmaktadır. Ayrıca birçok uluslararası projede yer alarak akademik çeviri hizmetini profesyonel çeviri garantisi ile sunmaktadır.

Akademik Çeviride Uzman Çeviri Ekibi

Akademik çeviri yanı sıra farklı alanlarda da hizmet sunan online tercüme bürosu Çevirimvar, İngilizce ve Almanca tercüme gibi daha birçok farklı dil çiftinde editörleriyle birlikte çalışıyor. Tıbbi çeviri, hukuk çevirisi, akademik çeviri, teknik çeviri gibi birçok alanda güvenilir bir adres.

Makale Çevirisinde Redaksiyon ve Ücretsiz Revize

Akademik çeviri uzmanı Çevirimvar bugüne dek çalıştığı ulusal ve uluslararası şirket ve kurumlara verdiği profesyonel tercüme hizmetleri ile müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır. Sistemi ve düzenli çalışmaları neticesinde 7/24 hizmet sunan bir tercüme bürosudur. Bütün tercüme işlemlerinizde en kaliteli hizmeti vererek sizleri memnun bırakan tercüme bürosu Çevirimvar’a belgelerinizi yükleyerek anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Etiketler
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • Anonim Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.