Nega Flat Tema Satışta

06 02 2015 19:29 tarihinde, Web Tasarım kategorisinde yazıldı. 3 yorum yapıldı, 4959 kez okundu

Blogumun yeni Teması Nega Flat temayı satışa hazır hale getirdim. Tamamen mobil uyumlu bu temayı artık satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda nebigarci.net  için oluşturduğum yeni WordPress temasını satışa çıkardım. Kısaca Temadaki özelliklerden bahsedeyim.

Yazı Biçimleri

nega flat bicimler

Temada standart post haricinde kullanabileceğiniz 4 adet yazı biçimi daha bulunuyor. Görsel, Galeri, Video ve Durum

Galeri yazı biçiminde yazıya bir galeri eklenmişse galerideki görselleri anasayfada ve kategorilerde önizleme yapabilirsiniz.

Videoların kategorilerde ve anasayfada özel alan girilmişse önizleme olarak görüntülenmesini sağladım. Videolar için iki tür özel alan oluşturdum. Aşağıdaki özel alanlar başlığı altında detaylı görebilirsiniz.

Benzer Yazılar

nega flat benzer yazi

Etiketlere bağlı olarak her yazının altında aynı etikete bağlı yazıların varsa en fazla 3 tanesi görüntülenir.

Bileşenler

nega flat bilesenler

4 Adet bileşen oluşturdum.

Öne çıkan yazılar, son yazılar ve arşivlerin bulunduğu bir bileşen.

Tüm yazıların altında yer alan Facebook, Twitter, Google Plus ve Diğerleri şeklinde paylaş butonları.

Son Yorumların gravatar ile birlikte yer aldığı bir bileşen.

Son olarak reklam kodunu gömebileceğiniz bir bileşen oluşturdum.

Özel Alanlar

nega flat ozel alanlar

Temada yazı yazarken üst kısımdaki ekran tercihlerinden “özel alanlar”ı açtığınızda yazı oluşturma bölümünün altında özel alanlar yer alır.

Kategorilerde ve anasayfada video önizlemesi yapmak isterseniz “video” özel alan başlığı ile embed kodunu özel alanda kullanarak videoları çekebilirsiniz.

Bunun dışında sadece “youtube” özel alan başlığı ile YouTube videolarının sonundaki ID’yi özel alana girerek de video önizlemesini çekebilirsiniz.

Menüler

nega flat menular

Üstteki ana menü ve Footer’da olmak üzere iki adet menü alanı bulunuyor.

Admin panelinden Görünüm/menüler’e girerek yeni bir menü oluşturup her iki menü alanında da dilediğiniz gibi kaydedebilirsiniz.

Mobil Uyumluluk

screenshot

Tema tüm platformlarda rahatlıkla gezilecek şekilde kodlandı.

Bilgisayarınızdan, tablet ya da telefonunuzdan demo sayfasını test edebilir ya da tarayıcı penceresini küçülterek responsive olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Tema Admin Paneli

nega flat admin paneli

Admin panelinde yukarıda gördüğünüz gibi 8 başlıkta ayarlar mevcut.

 • Genel ayarlarda logo adresi, genişliği yüksekliği, favicon adresi gireceğiniz alan mevcut.
 • Öne çıkan kategoriler kısmını demo’da gizledim ancak göstermek isterseniz istediğiniz 4 kategoriye özel görsel ekleyerek o kategorideki en son yazıyı ve kısa özetini anasayfada menü altında listeleyebilirsiniz.
 • Sosyal ağlar kısmında footer’da gördüğünüz 12 adet sosyal ağın bağlantısını verebilirsiniz.
 • Alt bilgiler kısmı yine footer’da hakkında kısmı, logosu ve en alttaki sağ ve sol açıklama kısımlarını doldurabilirsiniz.
 • Analytics kodları bölümünde iki adet boş alan mevcut. Ayrı ayrı iki tane kod ekleyebilirsiniz ya da birinde iki kodu birden kullanabilirsiniz.
 • Seo ayarları kısmında anasayfa için açıklama ve anahtar kelime -description ve keywords- bölümleri ve diğer bölümlerin ek başlıkları yer alıyor. Atıyorum arama sonuçlarında başlığa bir şey eklemek isterseniz o kısımları doldurabilirsiniz.
 • İletişim formu bilgileri temada yer alan bir sayfa şablonuna ait. Dilerseniz bir sayfa oluşturup iletişim sayfası şablonunu seçebilir ve bir smtp ayarını bu kısma yazarak çalıştırabilirsiniz. Alternatif iletişim formu eklentileri kullanmanıza gerek kalmaz.
 • Son tweet alanı yine temanın en alt kısmında. Burada yer alan kısma bir Twitter hesabından son 3 tweeti çekebilirsiniz. Bunun için Twitter’da bir uygulama oluşturup Consumer Key, Consumer secret, Access token ve Access token secret kodlarını bu alana girmeniz gerekir.

Tema fiyatı 25 TL’dir.

Banka hesap bilgileri ve ödeme şekli için satın al bağlantısına tıklayıp iletişim sayfasından benimle iletişime geçebilirsiniz.

Nega Flat Demo / Satın Al

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 3 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Almak istiyorum bana ulaşır mısınız

 2. Almak istiyorum fiyatını ve hesap adresinizi tarafıma iletir misiniz. Teşekkürler

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Sesli Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Sesli Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Sesli Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Sesli @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Sesli Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.