Nega Instagram Araçları Eklentisi

27 06 2016 16:21 tarihinde, Eklentiler, Instagram, Satışlar kategorisinde yazıldı. 46 yorum yapıldı, 14969 kez okundu

Çoğunuzun bildiği üzere Twitter için birçok ücretli ve ücretsiz eklenti ve kod paylaştım. Instagram için de ilk eklentim olan Nega Instagram Araçları da hazır.

Eklentiyi kurduğunuzda profil ikonunun hemen sağında bir menü işareti görürsünüz. Eklenti ile ilgili tüm işlemleri bu menüden yapabilirsiniz

 

Eklentiye yeni özellikler eklemeye devam edeceğim. Şuan için eklenti nasıl çalışır ve neler yapabiliyor onlardan bahsedeyim.

Takip Etme İşlemi

nia takip

Eklenti, takip etme işlemini herhangi bir kişinin herkese açık profilinde yapar. Kullanıcının takipçilerini/takip ettiklerini otomatik olarak çeker ve en son takipçisinden/takip ettiğinden başlayıp ilk takipçisine/takip ettiğine doğru takip eder.

Takip seçeneklerinde uyguladığınız filtrelere göre takip işlemi süresi uzayabilir/kısalabilir.

Takipten Çıkma İşlemi

nia unf

Takipten çıkma işlemi takip işlemi gibi kullanıcı listenizin en üstünden altına doğru takipten çıkma işlemi yapar. Bu sürüm 1.1.1 de geldi. Daha önce instagram takip listesini tek bir istekle 1000 kişiye kadar çekme izni veriyordu. Bunu 20 olarak güncelledi. O yüzden sorun oldu ve sistemi değiştirmek durumunda kaldım. Takipten çıkmaya başladığınızda son takip ettiğiniz kişiden başlayacaktır.

Anasayfa Beğenme İşlemi

Eklenti ile anasayfadaki gönderileri otomatik beğenebilirsiniz. (Sürüm 1.1.2 ile geldi)

Beğeni işleminin hızı, anasayfa güncelleme aralığı ve beğeni sayısını belirleme kullanıcı kontrolündedir.

Dilerseniz takip ya da takipten çıkma işlemi esnasında anasayfadaki gönderileri de aynı anda beğenme işlemi yapabilirsiniz.

Beğeni işlemi anasayfaya düşen son 25 gönderi için geçerlidir. Daha önceki gönderileri beğenmez. Güncelleme yapıldığında son 25 gönderinin beğenilip beğenilmediğini kontrol eder. Beğenilmeyen gönderileri beğeni hızına göre beğenir. Ardından belirtilen güncelleme aralığı kadar geri sayım başlatır. Geri sayım bitince beğeni işlemi devam eder.

Seçenekler

 

Instagram limitleri Twitter’ın onaylı hesaplarında olduğu gibi kullanıcılar arasında farklılık gösterir. Bu yüzden limitleri ve limit aralıklarını sizin tanımlayabilmeniz için seçenekler oluşturdum.

Sizin belirteceğiniz limit Instagram limitine takılabilir. Mesela. siz “Limitler arası takip edilecek kişi sayısı”nı 20 olarak ayarladınız. Instagram limitine takılırsa yine geri sayım başlar.

Geri sayım sürelerini art arda limite takıldığınızda uzatabilir ve bu şekilde en uygun süre ve limiti bulabilirsiniz.

Varsayılan seçenekler, 3 yeni hesapta test edilerek oluşturulan en uygun seçeneklerdir.

Twitter’daki gibi seçeneklere kaydet butonu yerleştirmedim. Zaten ayarları yapıp çıkarsanız ya da bir seçenekten diğer seçeneğe tıklarsanız otomatik kaydedilir.

Eklenti güncellemelerini Twitter’dan paylaşacağım.

Eklenti Kurulumu

Kurulum için eğer bir önceki yazımda bahsettiğim Tampermonkey ya da Greassmonkey eklentilerinden birini kullanıyorsanız bunları kurmanıza gerek yok. 2. adımı uygulayabilirsiniz.

Güncelleme için 2. adımı uygulamanız yeterlidir.

Chrome kullanıcıları

1 – Tampermonkey isimli eklentiyi kurun.

2 – Ücret ödedikten sonra göndereceğim bağlantıyla sol üstten install diyerek işlemi tamamlayın.

Ardından Instagram’ı yenileyerek bağlantıları görebilirsiniz.

Firefox Kullanıcıları

1- Greassmonkey isimli eklentiyi Add To Firefox butonuna tıklayarak kurun. Tarayıcıyı yeniden başlat uyarısına sol üstten cevap verin ve yeniden başlatın.

2-  Ücret ödedikten sonra göndereceğim bağlantıyla sol üstten install diyerek işlemi tamamlayın.

Ardından Instagram’ı yenileyerek bağlantıları görebilirsiniz.

Güncelleme işlemini eklentiyi kurduktan sonra seçenekler bölümündeki bağlantıdan yapabilirsiniz. Eğer güncel sürüm olduğu halde update butonu çıkmıyorsa güncelleme bağlantısında, tarayıcı önbelleğini temizleyip tekrar deneyin.

Ücretlendirme

Eklentiyi ücreti kullanacağınız her bir hesap için 5 TL‘dir.  10 hesap üstü için pazarlık geçerlidir. Aylık ya da yıllık sınırlama yoktur ve ödeme o hesap adı için 1 defaya mahsustur.  Eklentinin başka yerde ve kişilerce satışı yoktur. Size bu yönde teklifte bulunanlara itibar etmeyiniz.

Aktivasyon

Ödeme işlemini yaptığınızda ve para tarafıma ulaştığında eklentide kullanacağınız Instagram hesaplarınızın kullanıcı adlarınızı göndereceksiniz.

Hesap adlarınızı aktif edip eklenti için kurulum linkini göndereceğim.

Hesap adlarınız sadece aktivasyon için kullanılacaktır. 3. taraf kişilerle paylaşılmayacaktır.

Daha sonra ücret ödeyerek, eklentide kullanmak üzere hesap aktif ettirebilirsiniz.

Ödeme İşlemi

Eklenti ücreti QNB Finansbank Enpara  üzerinden alınacaktır. Finansbank hesap bilgileri için @nebigarci Twitter hesabından, İletişim sayfasından ya da yorum bırakarak bana ulaşabilirsiniz.

Güncellemeler

Burada son 3 güncellemeyi görebilirsiniz.

16.06.2017 v.1.3.0 – Takip etme ve takipten çıkma işleminde yaşanan sorun giderildi ve sistemde değişikliğe gidildi.

30.05.2017 v.1.2.7 – Bu sürümde hesabın takipçi ve takip edilen sayısına göre takip etme seçeneği eklendi.

29.05.2017 v.1.2.6 – Herhangi bir kullanıcının takip ettiklerini ya da takipçilerini takip etme seçeneği eklendi. Daha önce sadece takipçileri takip edilebiliyordu.

 

Sık Sorulan Sorular

Twitter eklentisindeki hesap ekleme hakkımı Instagram eklentisi için de kullanabilir miyim?

 • Hayır.

Eklenti hakkımı başka hesapta kullanabilir miyim?

 • Yaptığınız ödeme sadece o hesap için geçerlidir. Kullanıcı adını başka hesaba vermek ya da başka hesap açıp eklenti hakkını onda kullanmak söz konusu değildir.

 Hesabın kullanıcı adını değiştirsem eklenti çalışır mı?

 • Hesabınıza başka bir kullanıcı adı verirseniz eklenti çalışır. Ancak hesabınızın kullanıcı adını başka bir hesaba geçirip başka hesapta eklenti kullanmak isterseniz çalışmaz. Eklenti yine eski hesabınızda aktif olur sadece.

 Eklenti güncellemek ücretli mi?

 • Eklenti güncellemek ücretsizdir. Seçenekler bölümündeki bağlantıdan güncelleyebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 4 Sayfada 46 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Uygulama güzel fotoğrafları beğenenleri takip etme veya her hangi bir kullanıcının takip ettiklerini takip etme gibi özellikler olsa çok daha iyi olur her zaman ilgili her türlü güncellemeleri yaptığı içinde ayrıca teşekkür ediyorum elinize sağlık Nebi bey

 2. hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.

 3. Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir şey yok, gayet güzel çalışıyor ve istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz.
  Kesinlikle tavsiye ederim 🙂

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Rıfat Rıfat

  Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir...
 • Rıfat Misafir

  hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.
 • Rıfat Misafir

  toplu takip kodunu guncelleyecekmisin
 • Rıfat Nebi Garcı

  ssd alacaksanız kesinlikle birleştirmeyin. Birleştirme olur mu ondan da emin değilim ama yani ssd normal diskten kat kat hızlı en azından sistemi ssd ye kurun ki işler hızlı olsun
 • Rıfat Misafir

  teşekkur ederim hemen bakıyorum