Okulda Ya da Camiide Telefonu Otomatik Sessize Alma

15 09 2014 22:46 tarihinde, Mobil Araçlar, Uygulamalar kategorisinde yazıldı. 1 yorum yapıldı, 6402 kez okundu

Belirli bir konumda ya da zamanda Telefonu Otomatik Sessize Alma gibi bir ihtiyacınız mutlaka olmuştur. Mesela telefonunuz sınıfta çalsa hoşunuza gider mi?

Teknoloji ihtiyaçlarımızı karşılamaya devam ediyor ve biz bundan istediğimiz ölçüde yararlanabiliyor muyuz bilmiyorum.

Cep telefonları için bilhassa camiilerde sinyal bozucu cihazlar kullanılıyor. Namazın tam ortasında oynak bir zil sesi hiç kimsenin hoşuna gitmez.

Okulla telaşla hazırlanıyor ve gidiyoruz. Bazen telefonu evde unuttuğumuz zamanlar bile oluyor. Cebimizde olduğunu bile farketmediğimiz zamanlarda sesli tercihteyken dersin ortasında bir tanıdık zil sesini duymak şaşırtıcı ve olumsuz sonuçlara neden olabiliyor.

Bu gibi istenmeyen durumlar için teknolojiden istifade etmek herhalde hepimiz için gereklilik.

Sizlere bu konuda yardımcı olayım dedim ve bahsedeceğim bir uygulama hayatınızı kolaylaştıracak.

Belirli Bir Yerde ya da Zamanda Telefonu Otomatik Sessize Alma

Kendileri Mr. Silent, Auto silent mode  bağlantıyı kullanarak G.Play’e gidebilirsiniz.

Bu Android uygulama sayesinde belirli zaman aralıklarında telefonunuzu sessize alabilirsiniz.

telefonu otomatik sessize alma

Diyelim ki Galaxy S5’inizle film izlerken uyuya kaldınız. Bu uygulamayı yükleyip gece 23.00 ile sabah 06.00 arasında sessiz moda geç demediyseniz gece yarısı gelen bir Whatsapp mesajıyla ya da çağrıyla uyanmanız mümkün.

Program üzerinde harita ile işaretleyeceğiniz belirli yerlere gittiğinizde cep telefonunuz sessiz moda geçecektir. Eğer sınıfta telefonu sesli modda unutursanız hiçbir sorun çıkmaz.

telefonu otomatik sessize alma 2

Yukarıda verdiğim bağlantıdan programı indirip deneyebilirsiniz. Teknolojiden istifade edin 😉

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makaleye 1 Yorum Yapıldı
 1. Camide çalmaması için namaz vakitlerinde sessize alan program da kullanılabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • mustafa Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • mustafa Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • mustafa Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • mustafa Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • mustafa Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...