Onlarca Yazıcı Bir Arada

23 10 2013 23:08 tarihinde, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2280 kez okundu

Yazıcılar günümüzün vazgeçilmez teknoloji ürünlerinden bir tanesidir. Özellikle bilgisayar ile ilgili iş yapan kimseler için dijital verilerin baskıya dökülebilmesi için yazıcılara büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Hatta bazen bir takım iş yerleri için birden çok yazıcı gerekebilir çünkü işler artık tamamen yazıcılar üzerinden yürümektedir.

Benim çalışmış olduğum şirkette de yazıcılar şirketin büyük bir yükünü çekmektedir. Bizim şirkette bütün işler bilgisayar ortamında yapılmakta ancak her işin dosyaları yazıcılardan çıkarılarak dosyalanmaktadır. Bu yüzden şirket olarak yazıcı ihtiyacımız oldukça fazladır. Bende şirketin satın alma departmanında görev yaptığımdan genelde şirketin malzeme eksiklerini tamamlama işi bana düşmektedir.

Farkı görün ve hissedin

Geçenlerde de patronumuz bana, şirkette eskiyen yazıcıları değiştirmemiz gerektiğini bu konu ile ilgili benim bir çalışma yapmam gerektiğini söyledi. Ancak ben bu çalışmayı yaparken seçeceğim yazıcıların farklı seçenekteki yazıcı olması ve de fiyat kalite bakımından en uygun olması gerektiğini de ayrıca belirtti. Bende almış olduğum talimatla hemen farklı seçeneklerdeki yazıcılar ile ilgili çalışmaya başladım.

Ancak ilk andan itibaren fark ettim ki patronumuz benden gerçekten zor bir iş istemişti farklı seçeneklerdeki yazıcı bulabilmek birde bunları en uygun fiyatlarda alabilmek oldukça zor bir işti. Çünkü internet ortamında birbirinden farklı yazıcılar olduğunu iddia eden ancak özelliklerine baktığımda hemen hemen hepsinin aynı olduğunu gördüğüm onlarca yazıcı çeşidi gördüm.

Ta ki tıklamış olduğum www.iyi.net sitesine girene kadar. Siteye girdiğimde gördüm ki site tam benim aramış olduğum kriterler de onlarca farklı seçeneklerdeki yazıcı çeşidini bir arada bulunduruyordu. Yazıcıları farklı fiyat kriterlerin de listeleyen site ayrıca farkı yazıcı çeşitlerini bizim için sıralamıştı.

Site içerisinde işlerimi çok kısa bir süre içerisinde yapıp almak istediğim farklı seçeneklerdeki yazıcı türlerinden 5 adet yazıcı satın alarak siparişini verdim. Böylece patronumun bana vermiş olduğu görevi çok kısa bir süre içerisinde ve patronumun tam istemiş olduğu kriterlere uygun olarak yapabildim. Eğer ki linkini vermiş olduğun siteye rastlamamış olsaydım işim gerçekten çok zordu. Sizde bu tür işlerinizi en kısa sürede, en uygun fiyata yapmak isterseniz siteyi ziyaret edebilir farkı görebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Ben de benzer bir sorunla karşı karşıyayım. Hesabımdan hiçbir şekilde tweet atamıyorum,beğenemiyorum,retweet yapamıyorum ve kimseyi takip edip mesaj gönderemiyorum. Neredeyse iki ay oldu ama hâlâ aynı şekilde. Profilime bir başkası girince 'bu hesap sınırlandırılmış,yine de profili görüntülemek isti...
 • Anonim Misafir

  hocam twitter hesabım kilitlendi ve hesabıma giriş yaptıgımda telefon numarasına onay kodu gönder yazısı cıkıyor direk. sanırım kodu yazınca hesabım acılacak ama şöyle bir sıkıntı var orda yazan telefon numarası suan aktif değil. bu yüzden onay kodu alamıyorum lütfen yardım edin ne yapabilirim ?
 • Anonim Misafir

  Aynen öyle bendede öyle oluyor otomatik silinmesi gerekiyor sizdeki gibi ama lütfen cevap verin
 • Anonim Misafir

  Merhabalar,eklenti her güncelleme ile ayrı güzel ve kullanışlı oluyor.Takip etme seçeneğine bizi halihazırda takip edenleri değilde takip etmeyenleri takip etme seçeneği gelirse daha kolay bir şekilde hem farklı insanlara ulaşılmış olur hem de takipçi artışı daha çabuk olur.İyi günler dilerim kolay...
 • Anonim Misafir

  Hocam merhaba. Vermiş olduğunuz link çalışmıyor acaba twitter farklı bir adresemi taşıdı bu işlemi. Müsait zamanınızda kontrol edebilirmisiniz.