Öpücük Kalkıyor mu?

05 01 2012 23:36 tarihinde, Gündem kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 1761 kez okundu

İngiltere kalp vakfı, suni solunum uygulamasını ilk yardım için artık uygun olmadığını açıklıyor. Suni solunum esnasında ağızdan ağza hayat öpücüğünün insanlarda itici bir algı oluşturduğunu, bunun yerine kalp masajı uygulamasının doğru olduğunu bir TV reklamıyla da kamuoyuna duyuruluyor. Bakalım ilk yardım dersinde kafa yorduğumuz ve şimdiye kadar belki de hayat kurtaran bu uygulama gibi daha hangi uygulama devre dışı bırakılacak.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Anonim Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Anonim Nebi Garcı

  E-posta gönderildi