Sanal Bebek Edinmek İster Misiniz?

27 12 2011 17:12 tarihinde, Genel kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2459 kez okundu

Türkiye’de sanal bebek edinme oranı %80 arttı. Peki nedir bu sanal bebek?

Hayır düşündüğünüz gibi sanal ortamda bebek yapmıyorsunuz ama bebek bakabiliyorsunuz 🙂 http://www.babyroof.com internet sitesi sizi bebek sahibi yapıyor.

sitede;

 • Babyroof, çevrimiçi oynanan, çok kullanıcılı ve bedava bir bebek büyütme/geliştirme oyunudur.
 • Oyun oldukça basittir ve oyuncu gün içerisinde sadece bir kaç dakika ayırarak oyunda belli bir başarıyı yakalayabilir.
 • Oyunun amacı bebeklerin geliştirilerek farklı yeteneklere sahip olmalarını sağlamak ve bu yetenekleri sayesinde iyi bir derece ile bebeğinizi hayata hazırlamaktır.  şeklinde tanımlanan bebek bakıcılığı bebeğim olmuyor diyenlere iyi bir fırsat sunuyor 🙂 üye olun bebeği kapın 😀 bir şey daha; sakın 3 bebekten aşağı olmasın 😉

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Anonim Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Anonim Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Anonim @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Anonim Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.