Silemediğiniz Dosya ve Klasörlerinizden Kurtulun

13 11 2012 18:02 tarihinde, Araçlar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2683 kez okundu

Her faydalı bir şeyde mutlaka bir zararlı şeyler vardır. Bilgisayarlarımız da hayatımızı kolaylaştırmak adına bulunmaz bir nimet aslında. Bunu hayatımızı kolaylaştırmak için kullandığımız sürece faydalıdır. Ama bilgisayarı kötü emelleri için kullanan şahıslar da yok değil.

 

Vürüsler bilgisayarlarımızı tehdit eden en kötü dosyalar. Kimi gözükmez, kimi silinmez, kimi taşınmaz… Silinmeyen baş belası dosyalardan kurtulmak ise ayrı bir dert. Bu dosyalar windows gezgini system dosyası explorer.exe gibi dosyalarla birlikte çalıştığı için uygulamaları sonlandırmadan silemezsiniz. Hangi uygulama ile çalıştığını da ayrıca bir yazılım olmadan öğrenmek imkansız.

 

Unlocker sizi bu dosyalardan kurtarır ve silemediğiniz sinir bozucu dosyalarınızı tek bir sihirli dokunuşla yok eder.

 

Programı indirdikten sonra kurulum işlemini tamamlayın. Ardından sağ tıklama menüsüne yeni bir kısayol oluşturacak programla herhangi bir dosyayı sağ tıklayıp silebilirsiniz. Bir klasör silmek isterseniz programı başlatın ve silmek istediğiniz klasörü seçin. Sol alttaki seçeneklerden kilit aç deyip ardından sil deyin.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Tampermonkey kurulumu için ingilizce bilmenize gerek yok. Mevcur şartlarda eklentiyi kurabiliyor olmanız lazım.
 • Anonim bayram

  ingilizcem yok bu yüzden tampermonkey i kuramadım yardımcı olur musunuz.
 • Anonim Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • Anonim Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • Anonim Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.