Silemediğiniz Dosya ve Klasörlerinizden Kurtulun

13 11 2012 18:02 tarihinde, Araçlar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2782 kez okundu

Her faydalı bir şeyde mutlaka bir zararlı şeyler vardır. Bilgisayarlarımız da hayatımızı kolaylaştırmak adına bulunmaz bir nimet aslında. Bunu hayatımızı kolaylaştırmak için kullandığımız sürece faydalıdır. Ama bilgisayarı kötü emelleri için kullanan şahıslar da yok değil.

 

Vürüsler bilgisayarlarımızı tehdit eden en kötü dosyalar. Kimi gözükmez, kimi silinmez, kimi taşınmaz… Silinmeyen baş belası dosyalardan kurtulmak ise ayrı bir dert. Bu dosyalar windows gezgini system dosyası explorer.exe gibi dosyalarla birlikte çalıştığı için uygulamaları sonlandırmadan silemezsiniz. Hangi uygulama ile çalıştığını da ayrıca bir yazılım olmadan öğrenmek imkansız.

 

Unlocker sizi bu dosyalardan kurtarır ve silemediğiniz sinir bozucu dosyalarınızı tek bir sihirli dokunuşla yok eder.

 

Programı indirdikten sonra kurulum işlemini tamamlayın. Ardından sağ tıklama menüsüne yeni bir kısayol oluşturacak programla herhangi bir dosyayı sağ tıklayıp silebilirsiniz. Bir klasör silmek isterseniz programı başlatın ve silmek istediğiniz klasörü seçin. Sol alttaki seçeneklerden kilit aç deyip ardından sil deyin.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...