Silemediğiniz Dosya ve Klasörlerinizden Kurtulun

13 11 2012 18:02 tarihinde, Araçlar kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 2924 kez okundu

Her faydalı bir şeyde mutlaka bir zararlı şeyler vardır. Bilgisayarlarımız da hayatımızı kolaylaştırmak adına bulunmaz bir nimet aslında. Bunu hayatımızı kolaylaştırmak için kullandığımız sürece faydalıdır. Ama bilgisayarı kötü emelleri için kullanan şahıslar da yok değil.

 

Vürüsler bilgisayarlarımızı tehdit eden en kötü dosyalar. Kimi gözükmez, kimi silinmez, kimi taşınmaz… Silinmeyen baş belası dosyalardan kurtulmak ise ayrı bir dert. Bu dosyalar windows gezgini system dosyası explorer.exe gibi dosyalarla birlikte çalıştığı için uygulamaları sonlandırmadan silemezsiniz. Hangi uygulama ile çalıştığını da ayrıca bir yazılım olmadan öğrenmek imkansız.

 

Unlocker sizi bu dosyalardan kurtarır ve silemediğiniz sinir bozucu dosyalarınızı tek bir sihirli dokunuşla yok eder.

 

Programı indirdikten sonra kurulum işlemini tamamlayın. Ardından sağ tıklama menüsüne yeni bir kısayol oluşturacak programla herhangi bir dosyayı sağ tıklayıp silebilirsiniz. Bir klasör silmek isterseniz programı başlatın ve silmek istediğiniz klasörü seçin. Sol alttaki seçeneklerden kilit aç deyip ardından sil deyin.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.
 • Anonim Mehmet

  İnstagram nega araç eklentisini iki ayrı hesabım için aldım kullanıyorum. Ücreti de gayet makul. Bir çok işime yaradı, takipçi sayısı arttırmada kesinlikle faydalı bir araç. Yeni eklenen yorum modülü etiket bazlı ve kullanıcı bazlı olur ise çok daha mükemmel olacak. Böyle yararlı bir uygulamayı oldu...
 • Anonim Nebi Garcı

  E-posta gönderildi