Silinen dosyalarınızı kurtarın

23 12 2011 21:50 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 2721 kez okundu

Biliyorsunuz ki bilgisayarınıza level format atmadığınız sürece veriler tamamen yok olmaz. sadece üzerine yazılır ya da silinde olarak işaretlenir. Eğer bir dosyayı sildiğinizde diskiniz üzerine başka bir dosya yazmamışsa kurtarma şansınız var demektir.

İnternet cafelerde, okullarda ya da herhangi bir arakaşınızın bilgisayrında virüs programı olmaması durumunda yahut da virüs bulunması durumunda sizin verileriniz de tehlikeye düşebilir, silinebilir ya da bozulabilir. Bu durumda bunları tekrar kurtarma ihtiyacı hissedeceksiniz. Bu durumda en iyi dosya kurtarma programı hangisi diye arayış içerisine girebilirsiniz.

Bir çok kurtarma yazılımı mevcut fakat kolay ve işinizi en iyi görecek program işte recovery my files indir

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Okan öZDEMİROkan öZDEMİR

  Merhaba,

  İndirme bağlantısı olarak tamindir bağlantısı yerine programın orijinal sitesinin bağlantısının verilmesi daha sağlıklı olurdu diye düşünüyorum.

  İyi çalışmalar.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Nebi Garcı Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Nebi Garcı @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.