Silinen dosyalarınızı kurtarın

23 12 2011 21:50 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 2545 kez okundu

Biliyorsunuz ki bilgisayarınıza level format atmadığınız sürece veriler tamamen yok olmaz. sadece üzerine yazılır ya da silinde olarak işaretlenir. Eğer bir dosyayı sildiğinizde diskiniz üzerine başka bir dosya yazmamışsa kurtarma şansınız var demektir.

İnternet cafelerde, okullarda ya da herhangi bir arakaşınızın bilgisayrında virüs programı olmaması durumunda yahut da virüs bulunması durumunda sizin verileriniz de tehlikeye düşebilir, silinebilir ya da bozulabilir. Bu durumda bunları tekrar kurtarma ihtiyacı hissedeceksiniz. Bu durumda en iyi dosya kurtarma programı hangisi diye arayış içerisine girebilirsiniz.

Bir çok kurtarma yazılımı mevcut fakat kolay ve işinizi en iyi görecek program işte recovery my files indir

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Okan öZDEMİROkan öZDEMİR

  Merhaba,

  İndirme bağlantısı olarak tamindir bağlantısı yerine programın orijinal sitesinin bağlantısının verilmesi daha sağlıklı olurdu diye düşünüyorum.

  İyi çalışmalar.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Rıfat

  Eklentiyi yaklaşık 20 gündür kullanıyorum. Öncelikle eklenti verdiğimiz paranın üzerinde değerde onu belirtebilirim, Helali hoş olsun. Her hangi bir hesaba girip takip etme seçimiyle o hesabı takip edenleri veya hesabın takip ettiklerini rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Beğeni içinse söyleyecek bir...
 • Nebi Garcı Misafir

  hocam sadece bizi takip edenleri takipten çıkma seçeneğine ihtiyacımız var.
 • Nebi Garcı Misafir

  toplu takip kodunu guncelleyecekmisin
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  ssd alacaksanız kesinlikle birleştirmeyin. Birleştirme olur mu ondan da emin değilim ama yani ssd normal diskten kat kat hızlı en azından sistemi ssd ye kurun ki işler hızlı olsun
 • Nebi Garcı Misafir

  teşekkur ederim hemen bakıyorum