Silinen dosyalarınızı kurtarın

23 12 2011 21:50 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 3048 kez okundu

Biliyorsunuz ki bilgisayarınıza level format atmadığınız sürece veriler tamamen yok olmaz. sadece üzerine yazılır ya da silinde olarak işaretlenir. Eğer bir dosyayı sildiğinizde diskiniz üzerine başka bir dosya yazmamışsa kurtarma şansınız var demektir.

İnternet cafelerde, okullarda ya da herhangi bir arakaşınızın bilgisayrında virüs programı olmaması durumunda yahut da virüs bulunması durumunda sizin verileriniz de tehlikeye düşebilir, silinebilir ya da bozulabilir. Bu durumda bunları tekrar kurtarma ihtiyacı hissedeceksiniz. Bu durumda en iyi dosya kurtarma programı hangisi diye arayış içerisine girebilirsiniz.

Bir çok kurtarma yazılımı mevcut fakat kolay ve işinizi en iyi görecek program işte recovery my files indir

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Okan öZDEMİROkan öZDEMİR

  Merhaba,

  İndirme bağlantısı olarak tamindir bağlantısı yerine programın orijinal sitesinin bağlantısının verilmesi daha sağlıklı olurdu diye düşünüyorum.

  İyi çalışmalar.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • Nebi Garcı Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Nebi Garcı Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.