Slayt Hazırlamak İçin Movie Maker’da Yorulmayın, Photo Story kullanın

24 12 2011 11:23 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 3506 kez okundu

Fotoğraflarınızı slayt yapmak için Windows Movie Maker kullanıyorsanız epey uğraşıyorsunuz demektir. Daha kullanışlı, kolay ve daha iyi bir program denemek isterseniz Photo story -indirin

Photo Story ile kolaylıkla fotoğraflarınızı slayt oluşturabilir, geçiş efektleri verebilir, projeler oluşturabilir ve sonra bunları düzenleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızın arkaplanına müzik ekleyebilir ve uyuşmayan ve siyah çıkan kenarları otomatik kesebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi GARCI Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Nebi GARCI Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Nebi GARCI Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Nebi GARCI @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Nebi GARCI Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.