Slayt Hazırlamak İçin Movie Maker’da Yorulmayın, Photo Story kullanın

24 12 2011 11:23 tarihinde, Araçlar, Bilgisayar kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 3857 kez okundu

Fotoğraflarınızı slayt yapmak için Windows Movie Maker kullanıyorsanız epey uğraşıyorsunuz demektir. Daha kullanışlı, kolay ve daha iyi bir program denemek isterseniz Photo story -indirin

Photo Story ile kolaylıkla fotoğraflarınızı slayt oluşturabilir, geçiş efektleri verebilir, projeler oluşturabilir ve sonra bunları düzenleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızın arkaplanına müzik ekleyebilir ve uyuşmayan ve siyah çıkan kenarları otomatik kesebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi GARCI Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • Nebi GARCI Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • Nebi GARCI Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Nebi GARCI Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Nebi GARCI Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.