Team Viewer’dan Büyük Yenilik

14 02 2012 15:53 tarihinde, Bilgisayar, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3634 kez okundu

Artık uzaktaki bir bilgisayarı kontrol etmek için bilgisayarınızda Team Viewer kurulu olmasına gerek yok. Nasıl olacak? demeyin. Tarayıcınızdan teamviewer.com’a giriyorsunuz kontrol etmek istediğiniz bilgisayardaki Team Viewer ID ve şifresini yazıyorsunuz bilgisayar elinizin altına geliyor. Birçok kullanıcıyı zahmetten kurtaran bu yeniliği ilginç bir test ettim. Kendi hesabımdan tarayıcı aracılığı ile giriş yaptım. Bilgisayarımda kurulu Team Viewer’ın ID ve şifresini yazarak bilgisayarımı yönetmek istedim. Oldukça ilginç pencerelere rastladım. Sürekli iç içe girmiş sekmeler güzel görüntü oluşturuyor. Yenilik herkesin hakkı..

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked adresine bilgisayardan girdiğinizde görünmesi gerek. O da sizi engellediyse görünmeyebilir
 • Anonim Misafir

  Merhaba. Bu şekilde bilgisayardan beni engelleyen kullanıcıyı engelledim fakat telefondaki instagram uygulanmasındaki hesabımda engellenenler listesinde görünmüyor. ne yapmak lazım?
 • Anonim Mehmet

  Gayet güzel bir anlatımda bulunmuşsunuz. Sayenizde öğrettiğiniz şekilde yaparak bir kişiyi engelledim bende.
 • Anonim Misafir

  Merhaba, ınstagram nega araç eklentisini almak istiyorum. Hesap bilgilerinizi atar mısınız?
 • Anonim Misafir

  yorum özelliği müthiş oldu hocam umarım zamanlı gönderi planlama özelliği de getirirsiniz de piyasadaki herkes sizin ekletiyi kullanır.