Team Viewer’dan Büyük Yenilik

14 02 2012 15:53 tarihinde, Bilgisayar, İnternet kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3315 kez okundu

Artık uzaktaki bir bilgisayarı kontrol etmek için bilgisayarınızda Team Viewer kurulu olmasına gerek yok. Nasıl olacak? demeyin. Tarayıcınızdan teamviewer.com’a giriyorsunuz kontrol etmek istediğiniz bilgisayardaki Team Viewer ID ve şifresini yazıyorsunuz bilgisayar elinizin altına geliyor. Birçok kullanıcıyı zahmetten kurtaran bu yeniliği ilginç bir test ettim. Kendi hesabımdan tarayıcı aracılığı ile giriş yaptım. Bilgisayarımda kurulu Team Viewer’ın ID ve şifresini yazarak bilgisayarımı yönetmek istedim. Oldukça ilginç pencerelere rastladım. Sürekli iç içe girmiş sekmeler güzel görüntü oluşturuyor. Yenilik herkesin hakkı..

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Anonim Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Anonim Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Anonim @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Anonim Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.