Telefon Numarası Vermeden Twitter’a Kaydolun

20 01 2016 00:37 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. 11 yorum yapıldı, 10028 kez okundu

Daha önce benzer bir konuda sizinle bir yazı paylaşmıştım. Ancak o yöntem artık işe yaramıyor. Yeni bir yöntemi sizlere anlatacağım.

Öncelikle mobil tarayıcınızdan ya da bilgisayarınızdan gizli sekmede mobile.twitter.com‘a girin.

Ekran Görüntüsü (1)

Ardından kaydol butonuna tıklayın ve yukarıda görselde olduğu gibi e-posta ile kaydı seçin.

Ekran Görüntüsü (2)

Ad ve e-posta girdikten sonra kaydol deyin.

Ekran Görüntüsü (3)

En az 6 haneli bir şifre belirleyin ve sonraki deyin.

Ekran Görüntüsü (5)

Kullanıcı adınızı belirleyin ve sonraki adıma geçin.

Ekran Görüntüsü (4)

En son adımda telefon numarası isteyecektir ve alttaki şimdi değil bağlantısına tıklayıp hesabınıza giriş yapın. Artık mobile siteden çıkabilir ve twitter.com a dönebilirsiniz.

 

2. Yöntem

Ekran Görüntüsü (1)

Windows Mağaza’ya girin ve Twitter uygulamasını indirin. Buradan da telefon numarası vermeden son adımı geçerek kayıt yapabilirsiniz.

Uygulamaya giriş yapmadan direk kaydolabilir ya da yaptığınızda soldan “Ben” sekmesine geçin ve sağdaki ayarlar butonunun hemen yanından yeni hesap oluşturabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 11 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. Bu iyi olmuş, kapatılmadan önce bir sürü hesap açıp bir kenara koymak lazım.
  Bu arada bu ne merem bir captcha la?

 2. hesabı actıktan 10-15 dk sonra telefonla dogrulama ıstıyor bunun gelmemesı ıcın bı cozum yolu yokmu

 3. Hesabı ilk açtığımızda normal bir şekilde istediğimizi yapabiliyoruz. Ama çıkış yapıp sonra tekrar girdiğimizde hesabımız kilitlenmiş oluyor ve telefon numarası istiyor.

 4. Hesabınız kilitlendi diyor. Ve +1(404)04 numaradan telefon araması geliyor. Açmaya cesaret edemedim. Yurt dışı faturama kaç para yazar Allah bilir.
  Ne yapacağım böylece kaldı. Yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler.

 5. abi 2017 de öyle değil başka ondan çıkamıyon yardım acil !

 6. Bu yöntemle yeni bir hesap açtım. Mail adresine gelen doğrulama linkine tıklayarak hesabımı doğruladım ve hesabım askıya alındı. Şimdi tekrar telefon numarası ile doğrulama istiyor. Hesap açıldıktan sonra mail doğrulaması yapmak yanlış mı?

 7. bu dediklerinizi yaptim. hatta 2 tane actim ama 10 dk sonra hesabınız kitlendi diyor ve yine basa sarıyoruz tel nosu dogrulama muhebttine geçiyor. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkurederim msj nızı bekliyorum.

 8. Bu yöntemde eskidi arkadaşlar. Twitter da telefon ile doğrulamadan kaçış yok. Hal böyle iken Twitter ın 1 den fazla hesap kullananların fazla hesaplarını kapatsa Twitter alemi günlük gülistanlık olacak. Aslında bizim Türkiye için çok iyi olacak. Ortalıkta o kadar çok troll ve küfürbaz cahiller var ki … iki kelime bir araya getirip fikir açıklayamayıp cahil olduğunu açıklarken cahil olmadığını anlatmaya çalışan cahillerden gına geldi…

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Adem Fatma

  Şifremi yenileneme rağmen açılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz
 • Adem Nebi Garcı

  kolay yoldan hayır. zor yoldan: o kişinin takipçilerini (sizin hesabınızla giriş yapmadan) listeleyen ve sizin takip etmeniz için listeleyen bir sistem lazım.
 • Adem Misafir

  hesabımı engelleyen hesaplardaki takipçileri görmek ve takip etmek için bir şey yapılamaz mı?
 • Adem @karaozanturkusu

  hocam misal 3000 kişiyi sessize almak istediğinizi düşünün, misal olarak kod en fazla ilk 1000'de çalışıyor. hem sessize aldıklarını tekrar sessize almak istediğinden tıkanıyor, hem de çok eskilere gidemiyor. bunun tek yolu twit atanı sessize alacak bir kod. bu arada ben 16000 takipçimin büyük çoğun...
 • Adem Nebi Garcı

  Söz vermiş olmayayım ancak ilerleyen zamanlarda olabilir. Ayrıca ne kadar mümkün bilmiyorum, kodları incelemem lazım. Nasıl işe yaramadığı konusunda daha fazla bilgi verebilirseniz belki kodu iyileştirebilirim.