Tipinize Uygun İskeletiniz Olsun

24 01 2012 16:58 tarihinde, Genel kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 3978 kez okundu


Tarz kavramının esneme payı öyle arttı ki sokakta Paris’i, Çin’i, Almanya’yı… her ülkeden numune görmek mümkün.

Eskiden turist görünce “aa bu nasıl insan” derlerdi. Şimdi herkes normal karşılıyor. Aslında normal olan bir şey yok. Fakat her şey anormal olunca zıt kavramı da ortadan kalkıyor ve normalmiş gibi karşılanmaya başlıyor.

Bir zamanlar ispanyol paça varmış yeşilçamdan hatırlarsınız. 2binli yıllara girince tekrar moda oldu ve kayboldu. Şimdiyse bu düşük bel pantolonlar moda. Aslında insanlar zahmeti sever olmuş. Bu işten pek karlı çıkan yok. Kemer satıcıları kepenk kapatacak. Gerek yok çünkü. Eskiden düşmesin diye çaba harcanırdı şimdi pantolonu düşürmek moda oldu.

Kızlar eteği yukarı kaldırır erkekler pantolonu aşağı indirir. Tuhaf!. Neyse geleceğin iskelet tarzı da tam bu kitleye göre tasarlanmış bence düşük bel tam oturur 🙂 Yürümek eskisi gibi kolay olmayacak bilhassa koşmakta epey zorlanacaksınız ama inanın tarzınızı hiç kaybetmeyeceksiniz 🙂 Unuttuğum bir şey daha var. Şu dar paça pantolonlar..

Yukardan bakınca tarlalarda takımları belli etmek için dikilen kazıkları andırıyor. Geleceğin pantolonlarını siz düşünün…

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Tampermonkey kurulumu için ingilizce bilmenize gerek yok. Mevcur şartlarda eklentiyi kurabiliyor olmanız lazım.
 • Anonim bayram

  ingilizcem yok bu yüzden tampermonkey i kuramadım yardımcı olur musunuz.
 • Anonim Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • Anonim Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • Anonim Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.