Twitter Favorileri Sıfırlama Kodu ve Kullanımı

23 09 2014 11:45 tarihinde, Kodlar, Twitter kategorisinde yazıldı. 76 yorum yapıldı, 91249 kez okundu

Twitter favorileri sıfırlama işlemini kısa bir sürede yapabilirsiniz. Favoriler listesinde kullanacağınız kod ile tüm favorileri temizleyebilirsiniz...

Twitter’da favorilere eklediğiniz içerikleri belli bir süre sonra herhangi bir sebepten ötürü temizlemek isteyebilirsiniz.

Bugün hoşunuza giden bir şeyi yarın beğenmeyebilirsiniz. Ya da favorilere eklediğiniz bir tweeti sakıncalı bulabilirsiniz. İş hayatınız ve çevrenizle sorun teşkil ediyor olabilir. Sebep ve favori sayınız her ne olursa olsun tek bir kopyala yapıştır işlemi ile tüm favorilerinizi temizleyebilirsiniz.

Twitter favorileri sıfırlama işlemi nasıl yapılır?

Twitter Favorileri Sıfırlama

Javascript kodları, tarayıcının geliştirici araçları bölümündeki console sekmesinde çalışır. Bu bölüme ulaşmak için Chrome kullanıcıları ctrl+shif+j firefox kullanıcıları da ctrl+shift+k yapabilirler.

Twitter favori listeniz açıkken yukarıdaki işlemi yapın. Console sekmesinde sizin kod girmeniz için bir alan mevcuttur. O bölüme tıklayın ve aşağıdaki kodu yapıştırın ve Enter deyin.

➡  1. Kod

Aşağıdaki kodu biraz geliştirip hızlandırdım. ancak illa ki onu kullanırım diyenler olur diye kaldırmadım. Buyrun yeni kod

➡  2. Kod

Bu işlem devam ederken sayfayı yenilemeyin. Yenilerseniz tekrar aynı işlemi yapın. Favori listenizin uzunluğuna ve bilgisayarınızın hızına göre  işlem süresi değişir.  1000 favori için ortalama süre 1-2 dakikadır.

Toplu takipten çıkma, toplu takip yapma gibi kodlar için de Twitter kategorisindeki yazılara göz atabilir ya da arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

Favori sıfırlama işlemi sonunda hiç favoriye eklenmiş tweet gözükmese bile favori sayısı sıfır “0” olarak gözükmeyebiliyor. Bunun sebebi Twitter’ın eski tweetleri göstermemesidir. Gözükmediği için de doğal olarak silinemez. Favori sayınız 4-5 binden fazlaysa bu sorunu yaşama ihtimaliniz çok yüksek.

Son güncelleme: 08.06.2016

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 5 Sayfada 76 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
1 3 4 5
 1. Hocam valla çok sağolun bayadır böyle bişey arıyordum. 🙂

 2. 14.148 beğendiğim tweet var. ben bu rakamın gözükmesini istemiyorum. verdiğiniz bu kodu çalıştırıyorum. belli bir sayıda siliniyor. beğeni listesine giriyorum “henüz hiç bir tweeti beğenmedin” uyarısı geliyor. ama 14bin beğenim var gözüküyor benim istediğim bu rakamın 0’a inmesi. veya inmiş gibide gözükebilir. lütfen bir çaresini bulun?

 3. twitlerimi silim dedimhep kendi twitlerimi begenmiş hocam ayıp

 4. hocam limit varmı acaba günlük kaç beğeni silinebiliyor en fazla. ben 5 bin civarında yaptım anca 52k beğeniden 47k beğeniye düştü bir günde ?

1 3 4 5

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • BERKAN Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • BERKAN Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • BERKAN Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • BERKAN Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • BERKAN Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...