Twitter Galerideki Film Şeridi Küçük Resimleri Aktif Edin

24 11 2012 19:50 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 4510 kez okundu


Twitter her gün yeni özelliklerle ve kolaylıklarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Her gün binlerce kullanıcıyı sosyal ağına katan Twitter bazen de anlamsız yenilikleriyle şaşırtabiliyor kullanıcılarını.

Fotoğraf galerisinde yer alan ve görsellerin küçük önizlemesini gösteren film şeridi son zamanlarda gözden kayboldu. Bir fotoğrafı görebilmek için bütün fotoğraflara bakma zorunluluğu da hem vakit kaybı hem de oldukça can sıkıcı bir durum.

Şimdi dilerseniz bu film şeridine sizleri tekrar kavuşturayım.

Google Chrome için geliştirilen eklentiyi tarayıcınıza eklemek üzre bu bağlantıyı kullanın sayfada sağ üst köşede yer alan chrome’a ekle  butonuna tıklayıp eklentiyi indirin ve onay penceresinde ekle deyin.  Ardından tarayıcınımın sağ üst köşesinde adres çubuğunun en sonunda eklenti ikonu yer alacaktır. Artık Twitter hesabınıza giriş yapıp herhangi bir profilden fotoğraflara gözatabilir ve film şeridinden istediğiniz fotoğrafı daha kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...