Twitter Galerideki Film Şeridi Küçük Resimleri Aktif Edin

24 11 2012 19:50 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 4728 kez okundu


Twitter her gün yeni özelliklerle ve kolaylıklarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Her gün binlerce kullanıcıyı sosyal ağına katan Twitter bazen de anlamsız yenilikleriyle şaşırtabiliyor kullanıcılarını.

Fotoğraf galerisinde yer alan ve görsellerin küçük önizlemesini gösteren film şeridi son zamanlarda gözden kayboldu. Bir fotoğrafı görebilmek için bütün fotoğraflara bakma zorunluluğu da hem vakit kaybı hem de oldukça can sıkıcı bir durum.

Şimdi dilerseniz bu film şeridine sizleri tekrar kavuşturayım.

Google Chrome için geliştirilen eklentiyi tarayıcınıza eklemek üzre bu bağlantıyı kullanın sayfada sağ üst köşede yer alan chrome’a ekle  butonuna tıklayıp eklentiyi indirin ve onay penceresinde ekle deyin.  Ardından tarayıcınımın sağ üst köşesinde adres çubuğunun en sonunda eklenti ikonu yer alacaktır. Artık Twitter hesabınıza giriş yapıp herhangi bir profilden fotoğraflara gözatabilir ve film şeridinden istediğiniz fotoğrafı daha kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Nebi Garcı

  Eposta gönderildi
 • Anonim Misafir

  Merhaba instagram eklentisini satın almak istiyorum banka bilgilerinizi gönderebilir misiniz rica etsem
 • Anonim Nebi Garcı

  eposta gönderildi
 • Anonim Misafir

  twitter eklentisi almak istiyorum 4 hesap için
 • Anonim Nebi Garcı

  Banka bilgileri e-posta adresinize gönderildi.