Twitter’da İstatistiklerinizi Merak Ettiniz mi?

06 09 2014 23:12 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 14322 kez okundu

Twitter istatistik öğrenme yolu arayanlar için kolaylık tanıdı. Artık tweetler ve takipçiler hakkında istatistikleri Twitter tüm kullanıcılara açtı.

Twitter,  istatistik hizmetini daha önce sadece reklam verenlere sunarken artık tüm kullanıcılar için aktif hale getirdi.

Artık Twitter üzerinde takipçi istatistiklerinden, etkileşime kadar her türkü hareketlerinizi görebilecek ve değerlendirebileceksiniz.

Twitter istatistik nasıl öğrenilir?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki ayarlar ikonuna tıklayıp istatistikler deyin. Ya da

İstatistikleri görmek için öncelikle https://analytics.twitter.com adresine gitmeniz gerekir.

twitter istatistik

Ardından sağ üst kısımdaki isminize tıklayıp “hesaba erişimi düzenle” deyin.

Buradan hakkında istatistik görmek istediğiniz hesaba(hesaplara) erişim izni verin.

Bu işlemden sonra tweetlerinizle olan istatistikler işlemeye başlar. Ancak üst kısımdaki takipçiler bağlantısından takipçi istatistiklerini geçmişe dönük olarak da görebilirsiniz.

takipciler twitter

Dilerseniz bu istatistikleri sağ üstteki verileri dışa aktar butonuyla dışa aktarabilirsiniz.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Mamos

  Merhaba öncelikle kolay gelsin hayalete düşmüş bi hesap nasıl kurtalabilir twitter destek'e ne gibi bi mesaj yazılmalıdır ve bu mesajın dili türkçe mi olmalıdır örnek bir mesajla bilgilendirir misiniz bizi
 • Anonim Nebi Garcı

  Bildiğim kadarıyla yok.
 • Anonim Misafir

  Selamünaleyküm Nebi bey. Twitlerimizi beğenenlerin listesini topluca alabileceğimiz bir kod var mı?Yardımınız için teşekkürler.
 • Anonim Burak Garcı

  AddMeFast gibi beğeni siteleri ve krediyle takipçi yollayan bir iki uygulama ve benzerleri Twitter Kuralları'na aykırı. Yani uymanız gereken, sadece limitler değil. Dolayısıyla Limiti aşmadığımız müddetçe istediğimiz gibi hareket edebilmemiz gerekmez mi? sorusuna hayır, istediğimiz gibi hareket edeb...
 • Anonim Misafir

  Merhaba Ben herhangi bir limit aşımı yapmamama rağmen hesabım sıklıkla kilitleniyor Gelen mesajda olağanüstü bir durumla karşılaşıldığı bahanesi gösteriliyor Kilidi açınca da takip ettiklerim sıfırlanmış gözüküyor Bu durumda da takipçilerimden bazıları benim yaptığımı düşünerek takipten çıkıyor Olan...