Twitter Oturum Açma Geçmişini Görüntüleme

16 07 2015 04:04 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. Hiç yorum yapılmadı, 6793 kez okundu

Twitter hesabınıza yapılan şüpheli oturum açma işlemlerini artık gözlemlemeniz çok kolay. Twitter artık oturum açma verilerini sizinle paylaşıyor.

Twitter, kullanıcıların detaylı verilerini kullanıma açtı.

Yakın zamanda aktif edilen bu özellik sayesinde artık hesabınıza bir uygulama ile ya da doğrudan Twitter üzerinden yapılan giriş bilgilerine dair ayrıntılara ulaşılabiliyor.

Oturum açma ile ilgili tarih, giriş IP adresi ve ülke bilgisi veriliyor.

Hesap geçmişinize ulaşmak için bilgisayarınızdan Twitter’a girin ve ayarlar / Twitter verin yolunu izleyin

twitter hesap gecmisi

 

Twitter verilerinizi görmeniz, hesabınıza yapılan şüpheli oturum açma işlemlerini de görmenize olanak sağlar.

Twitter dışında diğer 3. taraf uygulamaların da hesabınızı kullanması halinde bu listede gözükür. Bir uygulamanın sizin adınıza ne zaman işlem yaptığını da bu şekilde öğrenmiş olursunuz.

 

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Yazı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Spam Denetimi * Spam denetimi süresi doldu. Yenileyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Anonim Misafir

  Ben de benzer bir sorunla karşı karşıyayım. Hesabımdan hiçbir şekilde tweet atamıyorum,beğenemiyorum,retweet yapamıyorum ve kimseyi takip edip mesaj gönderemiyorum. Neredeyse iki ay oldu ama hâlâ aynı şekilde. Profilime bir başkası girince 'bu hesap sınırlandırılmış,yine de profili görüntülemek isti...
 • Anonim Misafir

  hocam twitter hesabım kilitlendi ve hesabıma giriş yaptıgımda telefon numarasına onay kodu gönder yazısı cıkıyor direk. sanırım kodu yazınca hesabım acılacak ama şöyle bir sıkıntı var orda yazan telefon numarası suan aktif değil. bu yüzden onay kodu alamıyorum lütfen yardım edin ne yapabilirim ?
 • Anonim Misafir

  Aynen öyle bendede öyle oluyor otomatik silinmesi gerekiyor sizdeki gibi ama lütfen cevap verin
 • Anonim Misafir

  Merhabalar,eklenti her güncelleme ile ayrı güzel ve kullanışlı oluyor.Takip etme seçeneğine bizi halihazırda takip edenleri değilde takip etmeyenleri takip etme seçeneği gelirse daha kolay bir şekilde hem farklı insanlara ulaşılmış olur hem de takipçi artışı daha çabuk olur.İyi günler dilerim kolay...
 • Anonim Misafir

  Hocam merhaba. Vermiş olduğunuz link çalışmıyor acaba twitter farklı bir adresemi taşıdı bu işlemi. Müsait zamanınızda kontrol edebilirmisiniz.