Twitter Takipçi İstekleri Sorunu Çözümü

14 09 2014 13:41 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 34837 kez okundu

Twitter Takipçi İstekleri kabul ya da reddetme sorunu yaşıyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacak bir konudan bahsetmek istiyorum. Takipçi istekleri...

Twitter’da herkese açık ve gizli olmak üzere iki adet profil şekli mevcut. Bu profil şekillerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Gizli profillerde attığını tweetler, takipçiler, favoriler vb sizi takip etmeyen kişilerce görülemez.

Bunun yanında gizli hesapları takip etmek için öncelikle istek göndermeniz gerekir. Takipçi isteği gönderdiğiniz kişi kabul etmediği sürece o kişiyi takip etmiş sayılmazsınız.

Takipçi isteği alan kullanıcılar bazı durumlarda istekleri kabul etmede sorun yaşayabilir. Twitter kaynaklı bu sorunu çözmek için çeşitli yollar deneyebilirsiniz. Sizlere bahsedeceğim yol gayet basit.

Twitter’da takipçi isteklerinizi takipçiler listesinin en üstünde bulabilirsiniz.

Twitter takipçi İstekleri nasıl kabul ya da reddedilir?

twitter takipçi istekleri

Eğer istekleri kabul et butonuna ya da reddet butonuna tıkladığınız halde herhangi bir değişiklik olmuyorsa, bilgisayar üzerinden;

https://mobile.twitter.com/account adresine gidin. Oradan takipçi istekleri butonuna tıklayın ve kabul edin yahut reddedin.

Eğer hala bir sorun yaşıyorsanız kullanıcın hesabı askıya alınmış ya da dondurulmuş olabilir. Twitter takipçi istekleri sorununa farklı çözüm yolları bulan arkadaşlar yorum bırakarak aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olabilirler.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. ben mobildende kabul ediyorum ama istekler tekrar geliyor twitirim iptalmı oldu neyapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

 2. olmuyoo

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Misafir Nebi Garcı

  Yazının altına not düştüm kaldırıldığında
 • Misafir yorumcu

  eklentinizi güncelleyin.
 • Misafir yorumcu

  Bu özellik twitterdan kaldırılmış. Link kırık ve mevcut profilimdeki mesaj butonu ve saatler kaldırılmış..
 • Misafir Misafir

  takip işlem sırasına alıyor fakat başlamıyor hocam çözümü nedir acaba
 • Misafir Misafir

  Merhaba, bu islemi yapmam icin oncelikle tarayicidan instagram sifremi girmem mi gerekiyor.Cunku beni engelleyen birini benimde engelleyebilmem icin login olup engelle butonuna basmam gerekmiyor mu?