Twitter Takipçi İstekleri Sorunu Çözümü

14 09 2014 13:41 tarihinde, Twitter kategorisinde yazıldı. 2 yorum yapıldı, 30673 kez okundu

Twitter Takipçi İstekleri kabul ya da reddetme sorunu yaşıyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacak bir konudan bahsetmek istiyorum. Takipçi istekleri...

Twitter’da herkese açık ve gizli olmak üzere iki adet profil şekli mevcut. Bu profil şekillerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Gizli profillerde attığını tweetler, takipçiler, favoriler vb sizi takip etmeyen kişilerce görülemez.

Bunun yanında gizli hesapları takip etmek için öncelikle istek göndermeniz gerekir. Takipçi isteği gönderdiğiniz kişi kabul etmediği sürece o kişiyi takip etmiş sayılmazsınız.

Takipçi isteği alan kullanıcılar bazı durumlarda istekleri kabul etmede sorun yaşayabilir. Twitter kaynaklı bu sorunu çözmek için çeşitli yollar deneyebilirsiniz. Sizlere bahsedeceğim yol gayet basit.

Twitter’da takipçi isteklerinizi takipçiler listesinin en üstünde bulabilirsiniz.

Twitter takipçi İstekleri nasıl kabul ya da reddedilir?

twitter takipçi istekleri

Eğer istekleri kabul et butonuna ya da reddet butonuna tıkladığınız halde herhangi bir değişiklik olmuyorsa, bilgisayar üzerinden;

https://mobile.twitter.com/account adresine gidin. Oradan takipçi istekleri butonuna tıklayın ve kabul edin yahut reddedin.

Eğer hala bir sorun yaşıyorsanız kullanıcın hesabı askıya alınmış ya da dondurulmuş olabilir. Twitter takipçi istekleri sorununa farklı çözüm yolları bulan arkadaşlar yorum bırakarak aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olabilirler.

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 2 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
 1. ben mobildende kabul ediyorum ama istekler tekrar geliyor twitirim iptalmı oldu neyapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

 2. olmuyoo

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Misafir Nebi Garcı

  Tampermonkey kurulumu için ingilizce bilmenize gerek yok. Mevcur şartlarda eklentiyi kurabiliyor olmanız lazım.
 • Misafir bayram

  ingilizcem yok bu yüzden tampermonkey i kuramadım yardımcı olur musunuz.
 • Misafir Misafir

  Hesabım kilitlendi telefonuma kimlik doğrulama kodu gelmesi lazım hesabıma girebilmem için ama kod gönderdik yazıyor gelmiyor lütfen yardımcı olur musun
 • Misafir Nebi Garcı

  Kod çalışıyor. Twitter bir şeyler değiştirmiş olmalı.
 • Misafir Nebi Garcı

  Sorun 2.6.0 sürümünde çözüldü. Eklentinizi güncelleyin.