Twitter’da Uygulamasız ve Limitsiz Toplu Unfollow

19 09 2014 11:32 tarihinde, Kodlar, Twitter kategorisinde yazıldı. 123 yorum yapıldı, 178596 kez okundu

Twitter'da siz geri takip yapmayanları toplu unfollow yani takip bırakma işlemi yapabileceğiniz kısa bir kod paylaşıyorum. Twitter toplu takip bırakma ...

Twitter’da takipçi kazanmak için bir çok seçenek mevcut. Bunlardan biri de karşılıklı takip işlemi. Karşılıklı takip yapmanın avantajı, herhangi bir uygulama kullanmadan aktif takipçi kazanıyor olmanız. Ancak karşılıklı takip işleminde yeni kullanıcı takip etmeniz için sizi geri takip etmeyen kullanıcıları takipten çıkarmanız gerekir. Her ne kadar takip yaparken bir uygulama kullanılmasa da sizi geri takip yapmayan kullanıcıları takipten çıkarmak için manageflitter gibi uygulamalar kullanıyor olabilirsiniz.

Daha önce toplu takip yapma ile ilgili bir kod paylaşmıştım. Şimdi sizlere herhangi bir uygulama kullanmadan takip yapar gibi limitsiz ve toplu halde sadece sizi geri takip yapmayanları takipten çıkmanız için bir kod hazırladım.

Twitter toplu takip bırakma işlemi

twitter toplu takip bırakma Bu kodu kullanmak için öncelikle takip ettiğiniz kullanıcıların listesine gelin. Geliştirici araçlarını açmak için Chrome kullanıcıları f2 tuşu ile, ctrl+shift+j ile yada sağ tıklayıp ögeyi denetle diyerek girebilirler. Firefox kullanıcıları ctrl+shift+k yaparak geliştirici araçlarını açabilirler. Geliştirici araçlarındaki console sekmesine gelin ve orada kod girmeniz için bir alan mevcut. Chrome için daha geniş bir alan, Firefox için en alttaki ince bölüm. Ardından aşağıda verdiğim kodu kopyalayın ve console bölümüne kodu yapıştırın enter deyin.

1. Kod (iptal)

Bu kod takip ettiğiniz kullanıcılar içerisinde sizi geri takip etmeyenleri bulur ve takibi bırakır. Takip ettiklerinizin listesinde hiçbir kullanıcı kalmayıncaya kadar bekleyin. (Bu işlemde sizi takip edenler unfollow yapılmaz). Sayfayı yenilerseniz işlem durur ve tekrar başlatmak gerekir. İşlem bittiğinde sadece sizi geri takip yapanları takip ediyor olacaksınız.

2. Kod (Tıkla)

NOT: Bu yazımda kullandığım kodları ve toplu takip kodlarını tek bir eklentide birleştirdim. Her seferinde kodları kopyala-yapıştır yapmak istemiyorsanız eklentiyi kullanabilir, hem takip hem de takipten çıkma işlemini daha kolay yapabilirsiniz. İlgili yazım

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Bu Makale 7 Sayfada 123 Yorum Aldı. Siz Ne Düşünüyorsunuz?
1 2 3 7
 1. ABİ SyntaxError: Unexpected identifier HATASI ALIYORUM

 2. evet ctrl a yapıyorum kodu komple seçiyorum yapıştıryorum sonra consola

  • Valla kodu kullanıyorum öyle bir hata alman şaşırtıcı. Takip ettiklerinin listesinde yapmıyor olabilirsin diyeceğim ama o hatanın sayfayla ilgisi yok. Ekran görseli alman mümkün mü?

  • Ayrıca sayfadaki kodu nasıl kopyalamanız gerektiğini yazımda belirttim. Sayfanın tamamını kopyalıyor olabilir misin acaba?

 3. yazardefteriyazardefteri

  Hocam süpersiniz çok işime yarıyacak bu kod. Managefilter derdinden kurtardınız bizi

 4. Merhba takip listesni değilde takipçileri nasıl takip ederiz birde tanıtımında belirli kelime takip etme nasıl olur Teşşküler

  • Takipçilerden kastınız kendi takipçilerinize geri dönüş yapmak mı? belirli kelime takibi de arama sonuçlarındaki belirli kelimelerde tweet atanları takip yapmak mı?

 5. bir kişinin takip ettikleri içinddden takip yapmak değilde onu takip edenler arasından takipçi ekleme
  biosunda yazanlar mesala Allah, islam yazanları takip etsin sadece şeklinde

 6. bu iki durum için kodlama değişirse nasıl olur?

 7. Teşekkürler..

 8. Twitly için otomatik tık yapabilrmisiniz bu kod calısıyor ama baya gerılerden gt atmıyanlar var onları bulamıyor veya baya zor bulur gibi 😀

 9. Bence Furkan arkadaşımızın dediği doğru. Azda değil baya bir kişinin işine yarayacağını düşünüyorum. Hem bizlerede yarar. Twitter kullanıcıları için baya iyi bir şey olur ama yinede siz bilirsiniz tabi. 🙂 Ben yapmanızı isterdim. 🙂

 10. Erdinç IRMAK (erdinc6kasim)Erdinç IRMAK (erdinc6kasim)

  Nebi bey kodu kullandım çok güzel çalışıyor. Emeğinize sağlık…
  Uygulama kullanmadan fav ve rt yapma mümkün mü yada kodu var mı?

1 2 3 7

Sponsorlu Bağlantılar

Son Yorumlar

 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  http://www.nebigarci.net/twitterda-sizi-engelleyen-kisilerin-tweetlerini-gorme
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Dönüş yapıldı
 • Nebi Garcı Misafir

  Nega twitter eklentisi satın almak istiyorum ama ininal kartım mevcut nasıl alacagım?
 • Nebi Garcı Misafir

  Merhaba, Bu tarz bizi twitterda engelleyen birinin tweetlerini görmeyi nasıl yapabiliriz hocam teşekkürler.
 • Nebi Garcı Nebi Garcı

  Eposta gönderildi